Als een rivier
Paulo Coelho - Meer boeken van deze auteur
juni 2009 232 pagina's meer info
- Op voorraad
Samenvatting: Als een rivier (zoals op de achterkaft)
In Als een rivier spreekt Paulo Coelho zijn lezers en lezeressen rechtstreeks toe. Soms speels en emotioneel, dan weer beschouwend laat hij steeds vanuit een andere invalshoek zien hoe mensen invloed op het leven kunnen uitoefenen door de juiste keuzes te maken.
NBD|Biblion recensie
Paulo Coelho is bekend geworden door zijn boeken 'De alchemist' en 'Elf minuten'. Hoewel Braziliaan van origine, woont hij elders en reist hij de hele wereld af. Wat hij zoal meemaakt en wat hij overweegt, vinden wij terug in zijn wekelijkse columns die in verschillende landen verschijnen. In dit boek treffen wij een selectie daaruit aan. Dat gaat over allerlei onderwerpen zoals het schrijverschap, muziek, filosofie, religieuze ervaringen etc. Het zijn allemaal stukjes van een tot drie bladzijden die heel gemakkelijk weglezen, maar tegelijk blikverruimend zijn. Vanwege het universele karakter van de columns en de betrekkelijke eenvoud waarin ze geschreven zijn, is dit boek geschikt voor een redelijk grote groep lezers. Pocket; kleine druk.
Dr. H.Chr. van Bemmel (NBD|Biblion recensie)
Productinformatie
- Auteur
- Paulo Coelho
- Uitgever
- Singel Pockets
- ISBN
- 9789041331601
- ISBN10
- 9041331603
- Bindwijze
- Productsoort
- boek
- Categorie
- Non-fictie boeken
- Leeftijd
- Volwassenen
- Verschijningsdatum
- juni 2009
- Aantal pagina's
- 232
- Formaat
- 180 x 110 x 17 mm.
- Taal
- Nederlands
- Annotatie
- Rugtitel: Als een rivier Vert. van: Ser como o río que flui. - Rio de Janeiro : Rocco, 2005. - 1e dr. Nederlandse uitg.: Amsterdam [etc.] : De Arbeiderspers, cop. 2006.
Bruna prijs: 7,50
- Thuisbezorgen Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, morgen in huis
- Afhalen & betalen 2 tot 4 werkdagen
- 14 dagen ruilgarantie in de winkel