Aquarelleren en experimenteren
Heather Smith Jones - Meer boeken van deze auteur
oktober 2011 156 pagina's meer info
Paperback
- Op voorraad
Samenvatting: Aquarelleren en experimenteren (zoals op de achterkaft)
Natuurlijk vind je in dit boek informatie over papier, verf, paletten en penselen voor een goede basis. Daarnaast vind je stap-voor-stap hoe je kunt schilderen op droge en natte ondergronden hoe je textuur aanbrengt, diverse kleursamenstellingen maakt en de juiste lichtval creëert. Maar dit boek biedt nog veel meer! Het gaat een stap verder. Het leert je echt te experimenteren. Met maar liefst 30 projecten. Inclusief een galerie van auteur Heather Smith Jones die voor nog meer inspiratie zorgt om enthousiast aan de slag te gaan. Verleg grenzen, en experimenteer met aquarel!
NBD|Biblion recensie
Geïnspireerd en gestimuleerd door beide oma's ontdekte kunstenaar/docent Heather Smith Jones de veelzijdigheid van aquarelleren. In dit boek combineert zij traditionele en moderne technieken waardoor nieuwe methoden ontstaan om mee te experimenteren en zo je eigen unieke werken te creëren. Voor in in het boek ruim aandacht voor basismaterialen als papier, verf, penselen en paletten. Daarna volgen dertig projecten, bedoeld om te inspireren en ideeën op te doen, die stap voor stap worden uitgelegd. Bij elk project een lijst met benodigdheden, in kaders staan handige tips en opmerkingen. Technieken als nat-in-nat, nat-op-droog, druppelen, spatten, blazen, collages, markeren, stencillen en drukwerk worden behandeld; het gebruik van materialen als zout, aquarelpotloden en wateroplosbaar krijt wordt uitgelegd. Achterin enkele werken van meewerkende kunstenaars en een stukje over de auteur. Het boek is bedoeld voor beginnende en gevorderde aquarelschilders. Toepasselijke omslag van stevig aquarelpapier.
T. Martens (NBD|Biblion recensie)
Productinformatie
- Auteur
- Heather Smith Jones
- Uitgever
- Tirion Creatief
- ISBN
- 9789043914406
- Bindwijze
- Paperback
- Productsoort
- boek
- Categorie
- Tekenen, schilderen, kalligrafie
- Leeftijd
- Volwassenen
- Verschijningsdatum
- oktober 2011
- Aantal pagina's
- 156
- Formaat
- 216 x 215 x 12 mm.
- Taal
- Nederlands
- Annotatie
- Rugtitel: Aquarelleren en experimenteren Vert. van: Water paper paint : exploring creativity with watercolor and mixed media. - Beverly, MA : Quarry Books, 2011.
Bruna prijs: 16,95
- Thuisbezorgen Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, morgen in huis
- Afhalen & betalen 2 tot 4 werkdagen
- 14 dagen ruilgarantie in de winkel