Bo en Lars zwemmen af
Claudia de Boer - Meer boeken van deze auteur
april 2002 29 pagina's meer info
Gebonden
- Op voorraad
Samenvatting: Bo en Lars zwemmen af (zoals op de achterkaft)
Vandaag mogen Bo en Lars afzwemmen. Bo klimt op het startblok. Lars staat achter haar. Hij wiebelt steeds heen en weer. ,,Heb je soms de kriebelsij" vraagt Bo. ,,Echt niet!" zegt Lars. ,,Iedereen klaarij" roept de badjuf. ,,Dan gaan we nu beginnen!"
NBD|Biblion recensie
Een meisje en een jongen, Bo en Lars, moeten afzwemmen voor hun A-diploma. Hun vaders gaan het diplomazwemmen filmen. De vader van Bo valt daarbij twee keer in het water - mét camera -. Als de kinderen hun diploma uitgereikt krijgen, heeft de badjuf een extra diploma voor de vader van Bo. Leesboekje voor kinderen uit groep 4. Het onderwerp sluit goed aan bij de belevingswereld van die leeftijdsgroep. Het boekje ziet er aantrekkelijk uit. Het is geïllustreerd met vlotte cartoonachtige pentekeningen. De tekst en de zacht gekleurde tekeningen vormen één geheel. De kinderen zijn voor hun leeftijd wat groot t.o.v. de volwassenen. Het gekozen onderwerp en de humoristische gebeurtenissen zullen kinderen van de beoogde leeftijdscategorie stimuleren tot lezen.
Redactie (NBD|Biblion recensie)
Productinformatie
- Auteur
- Claudia de Boer
- Reeks
- Klavertje twee-serie
- Uitgever
- Kluitman Alkmaar B.V., Uitgeverij
- ISBN
- 9789020681574
- ISBN10
- 9020681575
- Bindwijze
- Gebonden
- Productsoort
- boek
- Categorie
- Leesboeken
- Leeftijd
- 6-9
- Verschijningsdatum
- april 2002
- Aantal pagina's
- 29
- Formaat
- 231 x 157 x 10 mm.
- Taal
- Nederlands
- AVI-niveau
- 4
- Annotatie
- Rugtitel: Bo en Lars zwemmen af Omslag vermeldt: Tekst met grote letter. - Vanaf juli 2000 uitg.: Alkmaar : Kluitman. - 1e dr.: Heerhugowaard : Kluitman, 1998. - (Klavertje twee-serie).
Bruna prijs: 6,50
- Thuisbezorgen Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, morgen in huis
- Afhalen & betalen 2 tot 4 werkdagen
- 14 dagen ruilgarantie in de winkel