Bridge van start tot finish / 2
Cees Sint - Meer boeken van deze auteur
december 2010 153 pagina's meer info
Paperback
- Op voorraad
Samenvatting: Bridge van start tot finish / 2 (zoals op de achterkaft)
Van Start tot Finish ('het blauwe boekje') vormt samen met Van Start to Finish deel 1 ('het gele boekje') de ideale bridgemethode voor zowel de absolute beginner als de al wat gevorderde bridger die zich nog meer wil verdiepen in het beroemdste kaartspel ter wereld. De Van Start tot Finish - boekjes hebben in de Nederlandse bridgewereld inmiddels een klassieke status verworven. Sinds 1977 hebben honderdduizenden landgenoten deze methode gebruikt om zich de beginselen van het prachtige bridgespel eigen te maken. In deze geheel vernieuwde uitgave van Start to Finish is de didactische opzet opnieuw verbeterd. Op speelse wijze komen in tweemaal 20 stappen alle facetten van het spel aan de orde, waarbij de nieuw verkregen kennis steeds met bied - en speeloefeningen kan worden getoetst en in de praktijk worden gebracht. Iedereen kan leren bridgen met Van Start tot Finish!
NBD|Biblion recensie
Lesboek voor de beginnende bridger om zelfstandig of onder begeleiding het bridgen te leren. Na een korte herhaling van lesstof uit deel 1* volgen twintig lessen, etappes genoemd. Elk etappe bevat uitleg van de theorie met duidelijke voorbeelden, gevolgd door oefeningen, waarvan de antwoorden achterin staan. Belangrijke informatie is blauw gekaderd evenals de samenvatting. De biedtheorie omvat de twee openingen, preëmptief bieden, de bij-, her- en volgbiedingen, het redbod, en de controlebiedingen tot slem. Het afspelen omvat het uitkomen, tegenspelen en aan- en afseinen en speelfiguren. Het waarom van het bod met bijbehorend aantal punten wordt logisch uitgelegd zodat regeltjes leren niet echt nodig is. Met begrippenlijst en trefwoordenregister, alsmede een overzicht van het Acol biedsysteem. Humoristische illustraties in zwart-wit verlevendigen de tekst. Een aantrekkelijk leerboek. Deze heruitgave bevat een verbeterde didactische opzet. Kleine druk.
C. Witjens-v.d. Burg (NBD|Biblion recensie)
Productinformatie
- Auteur
- Cees Sint
- Co-auteur
- Ton Schipperheyn
- Uitgever
- Tirion Sport
- ISBN
- 9789043913812
- ISBN10
- 9043913812
- Bindwijze
- Paperback
- Productsoort
- boek
- Categorie
- Kaartspel
- Leeftijd
- Volwassenen
- Verschijningsdatum
- december 2010
- Aantal pagina's
- 153
- Formaat
- 201 x 126 x 11 mm.
- Taal
- Nederlands
- Annotatie
- Rugtitel: Bridge van start tot finish / 2 Oorspr. uitg.: Amsterdam [etc.] : Elsevier, 1978. - (Elsevier sport). - Met reg.
Bruna prijs: 12,50
- Thuisbezorgen Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, morgen in huis
- Afhalen & betalen 2 tot 4 werkdagen
- 14 dagen ruilgarantie in de winkel