| Auteur | Sears, W. |
|---|---|
| Co-auteur | Sears, M. / Kelly, C. Watts |
| Uitgever | Deltas Centrale uitgeverij |
| ISBN | 9789024382934 |
| ISBN10 | 9024382939 |
| Bindwijze | Gebonden |
| Productsoort | boek |
| Verschijningsdatum | oktober 2002 |
| Categorie | Gezondheid & Seksuele voorlichting |
| Leeftijd | 10-12 |
| Prijs | 15,95 |
| Waardering |
|
|
Schrijf nu een recensie en maak | |
| Product is leverbaar | |
| Levertijd thuis laten bezorgen | Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende dag in huis |
| Levertijd via winkel | 3 tot 5 werkdagen |
- Bij Bruna 15,95
- leg in winkelwagen
Omschrijving Een baby'tje op komst
Een leuk voorleesboek voor broertjes en zusjes
Een nieuwe baby betekent een hele verandering voor de andere kinderen in het gezin. Dit leuke voorleesboek helpt oudere broertjes en zusjes de grote gebeurtenis beter te begrijpen. Het bereidt uw kind op een speelse manier voor op de komst van de nieuwe baby en legt duidelijk uit wat die allemaal nodig heeft om groot te worden. De auteurs leggen de nadruk op het feit dat uw kind de grote helper` van uw baby kan zijn en er al gauw een hechte band mee kan smeden. Met andere woorden, het benadrukt de positieve aspecten van grote broer of grote zus` zijn. Een hartverwarmend boek dus, dat het hele gezin zal helpen om de nieuwkomer blij te verwelkomen! Met voorleestips achterin William Sears (kinderarts) en Martha Sears (verpleegkundige en borstvoedingsconsulent) zijn toonaangevende experts op het gebied van ouderschap en opvoeding. Ze hebben samen al diverse boeken geschreven over deze onderwerpen en hebben zelf acht kinderen. Ze wonen in Californi (V.S.). Christie Watts Kelly is onderwijzeres en co-auteur van enkele boeken over ouderschap. Ze woont met haar man en twee kinderen in Memphis (V.S.).
Recensie
De komst van een baby in een gezin betekent een grote verandering voor de broertjes of zusjes. Om de oudere kinderen voor te bereiden op de geboorte van de baby wordt in dit voorleesboek een gezin afgebeeld waarin de moeder zwanger is. Met grote kleurenafbeeldingen wordt uitgebeeld wat zwanger zijn voor de moeder en het gezin betekent. Zo zal de moeder vaker moe zijn, meer honger hebben en zal er in huis een plaatsje gemaakt moeten worden voor de baby. Bij elk gevoel dat omschreven wordt, wordt een vergelijking gemaakt met een gevoel dat kinderen herkennen. Bij de tekeningen is ook tekst gevoegd die omschrijft wat de tekening weergeeft. In aparte kaders is extra informatie gegeven voor kinderen die echt alles willen weten. Achterin de uitgave staan tips voor ouders die hun kinderen willen betrekken bij de zwangerschap en de geboorte. De tweede helft van het boek gaat over de tijd na de geboorte. Ook hier wordt aangegeven dat er het een en ander verandert in het gezin. Een geschikt voorleesboek voor peuters (vanaf ca. 2 jaar) en oudere kinderen die een broertje of zusje krijgen.
Drs. M.L. de Jager
Schrijf zelf een recensie
Om de betrouwbaarheid van onze recensies te vergroten vragen wij u in te loggen. Log nu in.
| Verschijningsdatum | oktober 2002 |
|---|---|
| Formaat | 236 x 235 x 13 mm. |
| Taal | Nederlands |
| Categorie | Gezondheid & Seksuele voorlichting |
| Leeftijd | 10-12 |
| Annotatie | Rugtitel: Een baby'tje op komst Vert. van: Baby on the way, what baby needs. - New York : Little, Brown, cop. 2001. |

