| 4 | |
| Auteur: Kolk, H. | |
| Harmonie, Uitgeverij De - Paperback - juni 2004 | |
| |
|
Beoordeel dit boek
| |
| Helaas niet leverbaar | U kunt contact opnemen met uw Bruna winkel om te vragen of zij nog voorraad hebben |
|---|---|
Omschrijving Factor s1ngle
In Factor S1ngle volgen we wederom de avonturen van de drie singles Fatima, Nienke en Stella. Vanwege de verschijningsdatum van deze vierde s1ngle-bundel heeft deze uitgave een uitgesproken zomers karakter.
Recensie
Drie vriendinnen van verschillend pluimage ervaren hun single zijn op eigen wijze. Flirten, dates, seks, stadsstranden en alle zaken die alleenstaande dertigers bezighouden, passeren de revue. In twee stroken per pagina worden al deze belevenissen vormgegeven. De tekeningen in zwart-wit zijn een lust voor het oog. De vrouwen hebben te grote monden en te sierlijke benen, maar de verhoudingen passen grafisch perfect. De swingende vormgeving van Kolk en de fenomenale grappen van De Wit zorgen voor een heerlijk album. Dit is een van de weinige dagstrips die leuk blijven wanneer ze in albumvorm zijn gegoten.
Karin van Wylick
Schrijf zelf een recensie
(Om de betrouwbaarheid te vergroten vragen wij u eerst in te loggen)
Productinformatie
| Auteur | Kolk, H. |
|---|---|
| Uitgever | Harmonie, Uitgeverij De |
| ISBN | 9789061697220 |
| ISBN10 | 9061697220 |
| Bindwijze | Paperback |
| Productsoort | boek |
| Categorie | Strips |
| Leeftijd | Volwassenen |
| Verschijningsdatum | juni 2004 |
| Aantal pagina's | 112 |
| Formaat | 211 x 169 x 12 mm. |
| Taal | Nederlands |
| Categorie | Strips |
| Leeftijd | Volwassenen |
| Annotatie | Rugtitel: Factor s1ngle Selectie uit de strips die tussen 12 mei 2003 en 14 januari 2004 in Het Parool en Algemeen Dagblad werden gepubliceerd. - S1ngle verschijnt dagelijks in het Parool en het Algemeen Dagblad. |

