| prettig en efficient werken zonder stress | |
| Auteur: David Allen | |
| Academic Service - Paperback - december 2007 | |
| Ook beschikbaar als: Paperback 10,25 | Paperback 15,95 | |
|
|
|
Beoordeel dit boek
| |
| Thuisbezorgen | |
| Afhalen in winkel | |
Omschrijving Getting things done
Getting things done is de sleutel tot prettig en efficint werken zonder stress. Laat dingen niet liggen tot uw inbakje een onoverzichtelijke hoop papieren is en uw hoofd vol zaken zit die u niet mag vergeten, maar regel ze nu! David Allen laat in dit boek zien hoe u uw privleven en werk met eenvoudige hulpmiddelen zo kunt organiseren, dat in n oogopslag duidelijk is wat u waar en wanneer kunt doen . Zo kunt u altijd gemakkelijk beslissen wat op dat moment de nuttigste tijdsbesteding is.
NBD|Biblion recensie
Moderne (communicatie)technieken hebben ons leven gemakkelijker gemaakt, maar niet overzichtelijker. Dagelijks worden we met zoveel informatie geconfronteerd dat we deze voortdurend moeten verwerken en organiseren om enige orde in ons werkend en privéleven te houden. Dat kan tot stress leiden. De auteur van dit boek onderkent dit probleem en reikt ons hier een methode aan om efficiënt en effectief (dus zonder stress) te kunnen werken. Hij laat zien hoe we ons zakelijke en privéleven met eenvoudige hulpmiddelen (het in-bakje, lijstjes, agenda, prullenbak) kunnen organiseren. De opzet van dit (werk)boek is zo gekozen dat ermee in de praktijk geoefend kan worden. Ofschoon we veel hulpmiddelen die de auteur te berde brengt al kennen, beoogt het boek ons een methode bij te brengen, waarvan de toepassing ons uiteindelijk verlost van overbodige stress. Voor een breed publiek. Afgezien van de nieuwe titel en een nieuw voorwoord is dit een vrijwel ongewijzigde herdruk. Redactie (NBD|Biblion recensie)
Wat andere klanten van dit boek vinden
Dit boek geeft erg goede tips hoe je het beste je taken kan verdelen zodat ze echt gebeuren, op de snelste manier en dat je ze niet vergeet. Vooral die laatste vind ik erg handig. Als je de manieren van David Allen volgt kan je nooit meer iets vergeten en dat geeft een erg goed gevoel. Als je 's avonds op de bank zit hoef je dan niet steeds te denken "morgen moet ik dit doen" of "dit moet ik niet vergeten". Hier niet meer over na te denken maar volledig op dat systeem te vertrouwen voelt erg goed.
Erg handig boek voor drukke mensen of mensen die af en toe iets vergeten of waarvan hun taken die ze nog moeten doen een rommeltje is.
Schrijf zelf een beoordeling
(Om de betrouwbaarheid te vergroten vragen wij u eerst in te loggen)
Productinformatie
| Auteur | David Allen |
|---|---|
| Uitgever | Academic Service |
| ISBN | 9789052616261 |
| ISBN10 | 9052616264 |
| Bindwijze | Paperback |
| Productsoort | boek |
| Categorie | Management |
| Leeftijd | Volwassenen |
| Verschijningsdatum | december 2007 |
| Aantal pagina's | XVI, 220 |
| Formaat | 240 x 170 x 17 mm. |
| Taal | Nederlands |
| Annotatie | Rugtitel: Getting things done Vert. van: Getting things done : the art of stress-free productivity. - Middlesex : Viking Penguin, 2001. - 1e dr. o.d.t.: Doe het nu! - Schoonhoven : Academic Service, cop. 2001. - Met reg. |
