Jij bent GOD!, Story Waters

Jij bent GOD!

Story Waters - Meer boeken van deze auteur

januari 2011 160 pagina's meer info

Paperback

  • Op voorraad

Samenvatting: Jij bent GOD! (zoals op de achterkaft)

Story Waters is een spirituele auteur die zich ten doel stelt om mensen in staat te stellen om het licht binnen hun eigen wezen te ervaren. "Het licht dat je moet volgen is het licht in jezelf." Middels zijn boeken biedt hij mensen de mogelijkheid zich te verbinden met hun eigen geest, erop te vertrouwen en deze te volgen in plaats van een persoon, organisatie, religie of dogma buiten jezelf.
Hij inspireert mensen om hun eigen innerlijke stem te ontwikkelen, van hun eigen wezen te houden en het volledig te accepteren, zonder enige beperking.

Story gebruikt de term 'onbegrensdheid' om de staat van zijn te beschrijven waar de geest zich van nature bevindt. Dus in plaats van lezers aan te moedigen om 'iets anders te zijn dan ze zijn' stelt hij hen in staat 'Alles Dat Ze Zijn' te realiseren door het zelf te bevrijden uit de beperkende overtuigingen die het kan hebben aangenomen in de vorm van bijvoorbeeld angst, schaamte, schuld en gebrek aan eigenwaarde. Als we volgens Story een doel moeten toekennen aan het leven, dan is dat om ten volle te beseffen dat iedereen een unieke uitdrukking van God is, om te leven in de liefde die ons wezen is, en om die vreugde met de wereld te delen. Door tegelijkertijd onze eenheid en onze individualiteit te ervaren, ziet Story de wereld veranderen in een Verenigde Diversiteit, waar liefde wordt gezien als de natuurlijke toestand die optreedt wanneer we onze angsten loslaten.

Story werd geboren in Engeland in 1972. Na zijn vijfjarige studie Klinische Psychologie verliet hij de universiteit een jaar voor het behalen van zijn doctoraat, in de wetenschap dat het niet zijn weg was. Hij begon op twintigjarige leeftijd zijn hogere zelf te channelen en ontwikkelde een krachtige verbinding met zijn geest in onbegrensdheid. Hoewel Story nog steeds channelt, ziet hij het niet meer als een aparte toestand, maar veeleer als een integraal intuïtief zesde zintuig dat net zo belangrijk is als zien of horen.

NBD|Biblion recensie

De spirituele auteur van deze publicatie legde via channeling contact met zijn hogere, goddelijke zelf, waarover hij eerder in het Engels publiceerde ('The Messiah Seed Volume 1'). Net als deze uitgave hebben zijn boeken als basisboodschap dat iedereen het vermogen heeft het goddelijk licht binnen het eigen wezen te ervaren. Hij sluit daarmee aan op de traditie van onder andere de advaitavada, de boeddhistische shunyavada en de christelijke gnostiek. In die tradities wordt de scheiding tussen het eigen bewustzijn en het kosmisch bewustzijn ontkend en alleen de absolute 'goddelijke' werkelijkheid als waarheid erkend (in de gnostiek is Jezus de verlosser die de mens komt oproepen 'zichzelf te herinneren' en zich zo te verlossen uit de slavernij van een onwetend bestaan). Het hoofdthema van goddelijk-menselijke oneindige eenheid in diversiteit ontvouwt hij in een compacte, bezwerende stijl met als rode draad de titelmantra en als subthema's onder meer liefde, angst, veiligheid, synchroniciteit, oordelen, overvloed, geluk en genezing. Voor de liefhebbers van spirituele auteurs als Eckart Tolle.
J. Hodenius (NBD|Biblion recensie)

Beoordelingen

Schrijf zelf ook een beoordeling over dit boek
(Om de betrouwbaarheid te vergroten vragen wij u eerst in te loggen)

Productinformatie

Auteur
Story Waters
Uitgever
Hajefa, Uitgeverij
ISBN
9789077677384
ISBN10
9077677380
Bindwijze
Paperback
Productsoort
boek
Categorie
New Age
Leeftijd
Volwassenen
Verschijningsdatum
januari 2011
Aantal pagina's
160
Formaat
220 x 150 x 14 mm.
Taal
Nederlands
Annotatie
Rugtitel: Jij bent GOD! Vert. van: You are GOD : get over it! - Limitlessness Publication, cop. 2005.

Bruna prijs: 17,95