Jongens met lef..., Jordy Kroon

Jongens met lef...

Jordy Kroon - Meer boeken van deze auteur

september 2011 150 pagina's meer info

Paperback

  • Op voorraad

Samenvatting: Jongens met lef... (zoals op de achterkaft)

Leuke dingen doen, meiden, omgaan met je ouders, seks en gaan voor God - dit boek laat jongens zien hoe ze een echte man worden! Je moet er in ieder geval lef voor hebben. .

Je bent pas een man als je 18 bent. Wat een onzin! Je bent een man, omdat je zo geboren bent - of in ieder geval, het is de bedoeling dat je er een wordt. De schrijver van dit boek neemt tienerjongens mee in een zoektocht naar het echte man-zijn. Wanneer ben je een man?, Hoe denkt een meisje?, Wanneer mag ik seks hebben?, Wat betekent mijn vader voor me? en andere jongensvragen. Dit boek laat op een heldere en humoristische manier zien hoe je op kunt groeien tot een echte man, met passie voor God.
De tekst wordt afgewisseld met leuke weetjes, tekeningen, persoonlijke verhalen en uitdagende doe-opdrachten!

NBD|Biblion recensie

De bedoeling van dit boek is jongens in de puberteitsleeftijd te laten ontdekken hoe zij zich kunnen ontwikkelen tot een volwassen man. De schrijver laat de lezers nadenken in hun zoektocht over allerlei verschillende aspecten van het man-zijn. Enkele voorbeelden hiervan zijn: vriendschap, seksuele gevoelens, specifieke eigenschappen van mannen en de omgang met meisjes. Al deze onderwerpen zijn verweven met godsdienstige elementen. De visie van God wordt telkens weer aangehaald zodat deze een grote stempel drukt op het geheel. Hierdoor is er ook maar weinig ruimte voor een eigen inbreng van de pubers en dat is een groot gemis. De passie die zij voor God moeten opbrengen, wordt sterk benadrukt. Naast deze informatie zijn er een aantal vragen en opdrachten waarover nagedacht kan te worden. Bij een aantal heeft dit tot doel om bepaalde zaken bij jezelf te veranderen. De moralistische toon en de sterk christelijke manier van denken zal maar een beperkte doelgroep aanspreken. Vrij vlotte vormgeving in blauw- en bruintinten en soms grappige stripachtige tekeningen. Tegelijk verscheen een uitgave voor meiden: 'Schitterende meiden' van Ruth Tanghe*. Vanaf ca. 12 jaar.
R. Balvers (NBD|Biblion recensie)

Beoordelingen

Schrijf zelf ook een beoordeling over dit boek
(Om de betrouwbaarheid te vergroten vragen wij u eerst in te loggen)

Productinformatie

Auteur
Jordy Kroon
Uitgever
Jes!
ISBN
9789023925729
ISBN10
9023925726
Bindwijze
Paperback
Productsoort
boek
Categorie
Bijbel
Leeftijd
Volwassenen
Verschijningsdatum
september 2011
Aantal pagina's
150
Formaat
180 x 124 x 18 mm.
Taal
Nederlands
Annotatie
Rugtitel: Jongens met lef...

Bruna prijs: 14,90