Lonely planet verboden voor ouders - Rome
Klay Lamprell - Meer boeken van deze auteur
februari 2012 48 pagina's meer info
Paperback
- Niet op voorraad
Samenvatting: Lonely planet verboden voor ouders - Rome (zoals op de achterkaft)
Hoe zag de wapenuitrusting van een Romeinse gladiator eruit? Wedden dat jij je ouders kunt rondleiden op je volgende citytrip!
NBD|Biblion recensie
In deze luchtig en kleurig vormgegeven stadsgids, onder redactie van de wereldbekende Lonely Planet, worden bijzonderheden verteld over Rome. Dit keer niet heel specifiek voor volwassenen maar voor kinderen. Op twee naast elkaar liggende bladzijdes komt steeds een thema langs: waarom Rome niet Reme heet (over het ontstaan van Rome), in de maak (over oude en nieuwe uitvindingen), sport (de twee grote Romeinse voetbalclubs Roma en Lazio), alledaagse goden (over de vele afbeeldingen van goden in de straten) en nog 41 andere bijzondere wetenswaardigheden. De teksten zijn kort maar krachtig en vreemd genoeg niet altijd gericht op de doelgroep (10 tot 14-jarigen) maar bieden mede ook dankzij de vele kleurentekeningen en -foto's voldoende houvast om te snappen waar het over gaat. De weetjes zijn leuk en niet moeilijk terug te zoeken in de stad. Soms worden links opgegeven bij een onderwerp. Bevat trefwoordenregister. Maakt deel uit van de serie 'Verboden-voor-ouders'* met o.a. informatie over Parijs, Londen en New York. Vanaf ca. 10 jaar.
Mac Steenaart (NBD|Biblion recensie)
Productinformatie
- Auteur
- Klay Lamprell
- Uitgever
- Lannoo
- ISBN
- 9789020992069
- Bindwijze
- Paperback
- Productsoort
- boek
- Categorie
- Mens & Wereld
- Leeftijd
- 10-12
- Verschijningsdatum
- februari 2012
- Aantal pagina's
- 48
- Formaat
- 210 x 166 x 8 mm.
- Taal
- Nederlands
- Annotatie
- Rugtitel: Lonely planet verboden voor ouders - Rome Vert. van Rome : everything you ever wanted to know. - Mcmahons Point, NSW : Weldon Owen ; Footscray, Vic [etc.] : Lonely Planet, 2011. - (Not-for-parents). - Titelp. vermeldt: Lonely Planet. - Met reg.