Maak het!
Machteld Stilting - Meer boeken van deze auteur
mei 2010 271 pagina's meer info
Paperback
- Op voorraad
Samenvatting: Maak het! (zoals op de achterkaft)
Er is veel vraag naar unieke, handgemaakte producten en er is een grote behoefte om zelf creatief bezig te zijn. In Nederland bestaat dan ook een levendige crafty scene. In MAAK HET! komen twintig crafty girls aan het woord. Vrouwen die barsten van de creatieve energie en mooie, eigenzinnige dingen maken die ze via een eigen webwinkel verkopen. Ze vertellen met aanstekelijk enthousiasme hoe ze ertoe zijn gekomen om, soms naast werk in loondienst, van hun creativiteit hun business te maken.
Als het haken, naaien, breien, borduren, timmeren, kleien, verven of rijgen achter de rug is, begint het aan de man brengen van het product. MAAK HET! laat zien hoe je dit professioneel aanpakt. Hoe je van een leuk idee tot een goed product komt, hoe je je webwinkel financieel rendabel maakt en hoe je zorgt voor een herkenbare look-and-feel van je producten en webshop. Maar ook hoe je je netwerk kunt inzetten, hoe je klanten krijgt en behoudt en welke marketingstragieën en pr-middelen je daarbij kunt gebruiken.
NBD|Biblion recensie
Machteld Stilting interviewt vrouwen die zelf leuke, creatieve producten vervaardigen en die vervolgens via een eigen website verkopen. Het gaat hier om de 'aloude' handenarbeid met de meest uiteenlopende materialen. De dames gebruiken klei, stoffen, papier, plastic enzovoort, en maken dan bijvoorbeeld kussenovertrekken, sleutelhangers, kerstkaarten, opbergdozen, handbeschilderd servies, sieraden en tafeltjes. Twintig dames leggen uit wat daar leuk aan is, maar ook dat het niet eenvoudig is die spullen via de webwinkel te verkopen. Het creatief bezig zijn lijkt hun gemakkelijker af te gaan dan het ondernemerschap. Het is in elk geval een gezellig boek geworden met tal van kleurenfoto's van de vrouwen en hun handenarbeid. Uiteraard gaat het hier om mini-ondernemingen, maar het plezier vormt het grootste genot. In die zin vormt dit werk een inspiratie voor vrouwen (maar waarom niet ook voor mannen?) die ook een zinvolle invulling willen geven aan hun vrije tijd.
R.J. Blom (NBD|Biblion recensie)
Productinformatie
- Auteur
- Machteld Stilting
- Uitgever
- A.W. Bruna LeV.
- ISBN
- 9789022997055
- ISBN10
- 9022997057
- Bindwijze
- Paperback
- Productsoort
- boek
- Categorie
- Management
- Leeftijd
- Volwassenen
- Verschijningsdatum
- mei 2010
- Aantal pagina's
- 271
- Formaat
- 240 x 170 x 15 mm.
- Taal
- Nederlands
- Annotatie
- Rugtitel: Maak het!
Bruna prijs: 19,95
- Thuisbezorgen Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, morgen in huis
- Afhalen & betalen 2 tot 4 werkdagen
- 14 dagen ruilgarantie in de winkel