Perfect Day
Joost Zwagerman - Meer boeken van deze auteur
augustus 2007 425 pagina's meer info
- Op voorraad
Samenvatting: Perfect Day (zoals op de achterkaft)
Perfect day is misschien het beste te omschrijven als een literaire variant van een Greatest Hits- of Best Of-album, inclusief een verrassende bonustrack! Joost Zwagerman maakte een keuze uit de honderden popstukken die in twintig jaar hartstochtelijk schrijven over popmuziek verschenen. Het resultaat is een bonte verzameling artikelen, essays, portretten, columns en interviews. En alles mag meedoen bij Zwagerman: oud en nieuw, cult en camp, rock-'n-roll en r&b, internationale kopstukken en Nederlandse popfenomenen. Zo schetst Zwagerman hier in kort bestek de carrire van David Bowie: van vaandelzwaaier van arty gitaarrock tot behaagzieke publiekslieveling. En: wat zegt de loopbaan van Madonna over onze veranderde beeld- en mediacultuur? Al met al beweegt Perfect day zich tussen Beyonc en Joy Division tussen Outkast en De Jeugd van Tegenwoordig en de Sex Pistols en Velvet Underground. Zoveel variatie in n popboek benadrukt de onbegrensde fascinaties van een ongeneeslijke popliefhebber.
NBD|Biblion recensie
Selectie van de artikelen, essays, portretten etc. die Joost Zwagerman (1963) tussen 1986 en 2006 publiceerde over popartiesten en popmuziek. De artikelen verschenen eerder in de Volkskrant, NRC Handelsblad, Vrij Nederland, Haagse Post, Het Parool en Payola. Ze gaan onder meer over Herman Brood, de herdenkingsdienst voor André Hazes in de Arena, 40 jaar Golden Earring, Madonna, Marianne Faithfull, de foto's van popfotograaf Anton Corbijn, de song 'Perfect day' van Lou Reed, de veranderende identiteiten van David Bowie, Sex Pistols, Ellen ten Damme, de zelfmoord van Kurt Cobain, Coldplay en Krezip. Pocketeditie zonder fotokatern; register. Een bonte verzameling, boeiend voor popliefhebbers. Kleine druk.
Redactie (NBD|Biblion recensie)
Productinformatie
- Auteur
- Joost Zwagerman
- Uitgever
- Singel Pockets
- ISBN
- 9789041331458
- ISBN10
- 904133145X
- Bindwijze
- Productsoort
- boek
- Categorie
- Non-fictie boeken
- Leeftijd
- Volwassenen
- Verschijningsdatum
- augustus 2007
- Aantal pagina's
- 425
- Formaat
- 179 x 111 x 31 mm.
- Taal
- Nederlands
- Annotatie
- Rugtitel: Perfect Day Rugtitel: Perfect day. - Vanaf 1997 uitg.: Amsterdam [etc.] : Singel Pockets. - 1e dr.: Amsterdam [etc.] : De Arbeiderspers, 2006. - Eerder verschenen in De Volkskrant, NRC Handelsblad, Vrij Nederland, Haagse Post, Het Parool en Payola. - Met reg.
Bruna prijs: 8,50
- Thuisbezorgen 3 tot 5 werkdagen
- Afhalen & betalen 2 tot 4 werkdagen
- 14 dagen ruilgarantie in de winkel