Van Oekel's Discohoek
Wim T. Schippers - Meer boeken van deze auteur
november 2008 meer info
Beeld- of geluidsdrager
- Op voorraad
Samenvatting: Van Oekel's Discohoek (zoals op de achterkaft)
De VPRO brengt, in samenwerking met Living Colour Entertainment, het complete televisiewerk van Wim T. Schippers uit op dvd. Dit grootschalige project bevat alle VPRO-programma's en een schat aan nooit eerder vertoond bonusmateriaal.
Nadat Sjef van Oekel (Dolf Brouwers) als berooide Vlaamse fritesbakker zijn entrée had gemaakt in De Fred Haché Show, steeg zijn ster tot grote hoogte in Barend is weer bezig! en avondvullende programma's als Waar heb dat nou voor nodig en De ondergang van de Onan. Zo groot was de populariteit van het stuntelende, voortdurend in zijn eigen woorden verstrikt rakende heerschap in smoking dat een eigen programma onvermijdelijk was.
Twaalf afleveringen lang was Van Oekel's Discohoek in 1974/'75 de anarchistische tegenhanger van Toppop, met playbackende artiesten die regelmatig werden onderbroken door interrupties van Van Oekel of diens rechterhand, boekhouder Ir. Evert van der Pik (Jaap Bar). Met legendarische optredens van Donna Summer, Shakin' Stevens, Shocking Blue, Captain Beefheart, Teach In, Bolland & Bolland, Lucifer, Liesbeth List, Rex Gildo, Lemming, Gerrit Dekzeil, Barend Servet e.v.a.
Productinformatie
- Auteur
- Wim T. Schippers
- Co-auteur
- W. van der Linden / G. Jaspars
- Reeks
- VD
- Uitgever
- Harmonie, Uitgeverij De
- ISBN
- 9789067271707
- ISBN10
- 9067271705
- Bindwijze
- Beeld- of geluidsdrager
- Productsoort
- dvd
- Categorie
- Films & Documentaires
- Leeftijd
- Volwassenen
- Verschijningsdatum
- november 2008
- Formaat
- 192 x 145 x 25 mm.
- Taal
- Nederlands
- Annotatie
- Rugtitel: Van Oekel's Discohoek
Bruna prijs: 35,00
- Thuisbezorgen Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, morgen in huis
- Afhalen & betalen 2 tot 4 werkdagen
- 14 dagen ruilgarantie in de winkel