Websites maken voor Dummies + CD-ROM

Websites maken voor Dummies + CD-ROM, David Crowder
Auteur: David Crowder
Reeks: Voor Dummies
Pearson Education Benelux B.V. - Paperback - februari 2009

Beoordeel dit boek
En maak kans op een Bruna cadeaukaart t.w.v. 50,-!

Helaas niet
leverbaar
U kunt contact opnemen met uw Bruna winkel
om te vragen of zij nog voorraad hebben
Bruna prijs: 29,95

Omschrijving Websites maken voor Dummies + CD-ROM

Lees alles over de nieuwste gereedschappen en technieken voor websiteontwerp

Wil je een website maken of je bestaande site pimpen? Vraag je je af hoe het anderen lukt om geweldige sites te maken? In dit boek lees je hoe je een site opbouwt, van het kiezen van een domeinnaam tot het toevoegen van beeld en geluid. Je krijgt tips voor het maken van een ontwerp, het samenstellen van webpagina's, het toevoegen van functies voor een webwinkel en het promoten van je site.

David A. Crowder is auteur van meer dan twintig boeken over computers en internet. Hij is hoogleraar aan de universiteit van Antioquia in Colombia.

Op de bijgeleverde cd-rom:
- Gratis proefversies van webontwerpsoftware, waaronder SiteSpinner, Site Studio 6 Pro en Site Studio 6 Home, WYSIWYG Web Builder en CoffeeCup HTML Editor 2007.
- Gratis testversie van het grafische bewerkingsprogramma IrfanView.
- Een overzicht van online bronnen voor het maken van websites.
- Voor meer informatie en systeemvereisten, zie de bijlage over de cd-rom.

NBD|Biblion recensie

Dit boek laat zien hoe je met minimaal budget een website kunt maken. In zes delen komen alle aspecten van dit veelzijdige onderwerp aan bod: planning en ontwerp, opbouw van pagina's en navigatie, toevoegen van afbeeldingen en scripts, zorgen voor aantrekkelijke en vernieuwende inhoud, inkomsten genereren door elektronische verkoop en advertenties en het adverteren/promoten van de website. Ter afsluiting worden een aantal sites met extra informatie en hulpmiddelen en een verklarende woordenlijst gegeven. Voor de verschillende aspecten van het bouwen van een website wordt een groot aantal programma's gebruikt, die in de meeste gevallen gratis te downloaden of via internet te gebruiken zijn. Ook wordt verwezen naar websites waar gratis of betaalbare illustraties en (sfeer)muziek te vinden zijn. De tekst geeft hierbij uitleg en stapgewijze instructies en is voorzien van zwart-witschermafbeeldingen. De bijgevoegde cd-rom bevat een aantal van de (ook op internet vindbare) programma's voor het bewerken van webpagina's. Geschikt voor low-budget website-bouwers met enige computerervaring. Kleine druk. Met register. Arnout Cosman (NBD|Biblion recensie)

Schrijf zelf een beoordeling

Schrijf zelf ook een beoordeling over dit boek
(Om de betrouwbaarheid te vergroten vragen wij u eerst in te loggen)

Productinformatie

Auteur David Crowder
Reeks Voor Dummies
Uitgever Pearson Education Benelux B.V.
ISBN 9789043017053
ISBN10 9043017051
Bindwijze Paperback
Productsoort boek
Categorie Informatietechnologie
Leeftijd Volwassenen
Verschijningsdatum februari 2009
Aantal pagina's 323
Formaat 241 x 170 x 20 mm.
Taal Nederlands
Annotatie Rugtitel: Websites maken voor Dummies + CD-ROM Vert. van: Building a Web site for dummies. - 3rd ed. - Indianapolis, Indiana : Wiley, 2007. - Oorspr. titel: Bouwen van websites voor dummies / David Crowder, Rhonda Crowder. - Amsterdam [etc.] : Addison Wesley, 2001. - Met index.

Lezers van dit boek bestelden ook

Meer van deze auteur