Wegwijs in Windows 7

Wegwijs in Windows 7, Hannie van Osnabrugge
Auteur: Hannie van Osnabrugge
Coutinho - Paperback - maart 2010

Beoordeel dit boek
En maak kans op een Bruna cadeaukaart t.w.v. 50,-!

Thuisbezorgen
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, morgen in huis
Afhalen in winkel
2 tot 4 werkdagen

Omschrijving Wegwijs in Windows 7

De computer is een vanzelfsprekend en onmisbaar hulpmiddel geworden, voor werk- en onderwijssituaties maar ook in de privésfeer. Geen wonder dat veel mensen die nog geen ervaring hebben met de pc, er ook graag kennis mee willen maken.

Al jarenlang worden deze mensen op weg geholpen door de Wegwijsserie. Dit boek is voor degenen die willen gaan werken met Windows 7.

Met Wegwijs in Windows 7 leert u muis en toetsenbord te gebruiken, u leert de basis van tekstverwerken en tekenen en u maakt kennis met internet en e-mail. Na afloop bent u in staat om met behulp van de pc een brief te schrijven, een verjaardagskaart te maken, een restaurant op te zoeken op internet en per e-mail een foto te sturen aan een familielid in Australië.

Het boek is in de eerste plaats bedoeld voor gebruik in cursussen, maar kan met enige hulp van een geoefende computergebruiker ook voor zelfstudie worden gebruikt.

Hannie van Osnabrugge is specialist in het ontwerpen en ontwikkelen van educatieve materialen, zowel in boekvorm als op cd-rom en internet. Ze heeft een eigen bedrijf, Van Osnabrugge - ComputerEducatie.

Wegwijs in Windows 7 maakt deel uit van een serie. Er zijn ook boeken op het gebied van Word, Excel, PowerPoint, internet, digitale foto's en websites bouwen. Kijk voor meer informatie op: www.coutinho.nl/wegwijs.

Schrijf zelf een beoordeling

Schrijf zelf ook een beoordeling over dit boek
(Om de betrouwbaarheid te vergroten vragen wij u eerst in te loggen)

Productinformatie

Auteur Hannie van Osnabrugge
Uitgever Coutinho
ISBN 9789046902097
ISBN10 9046902099
Bindwijze Paperback
Productsoort boek
Categorie Backoffice
Leeftijd Volwassenen
Verschijningsdatum maart 2010
Aantal pagina's 221
Formaat 240 x 170 x 15 mm.
Taal Nederlands
Annotatie Rugtitel: Wegwijs in Windows 7

Lezers van dit boek bestelden ook

Meer van deze auteur

  • Wegwijs in Powerpoint 2010, Hannie van Osnabrugge

    Wegwijs in Powerpoint 2010 Hannie van Osnabrugge

    PowerPoint is een programma waarmee u presentaties kunt maken. Met dit... 19,50

  • Wegwijs in Excel 2010, Hannie van Osnabrugge

    Wegwijs in Excel 2010 Hannie van Osnabrugge

    De ledenadministratie bijhouden van een kaartclub, een enquête uitwerken... 18,00

  • Wegwijs in internet, Hannie van Osnabrugge

    Wegwijs in internet Hannie van Osnabrugge

    Wegwijs in internet is een cursusboek voor mensen die nog geen ervaring... 17,50