Wisselgeld

/is-bin/intershop.static/WFS/Bruna-B2C-Site/Bruna-B2C/nl_NL//detail/3/9/9/9789061124399.jpg
Auteur: Hollander, Loes den
Karakter Uitgevers BV - Paperback - januari 2010
* * * * *

Beoordeel dit boek
En maak kans op een Bruna cadeaukaart

ThuisbezorgenOp werkdagen voor 16.00 uur besteld,
de volgende dag in huis
Afhalen in winkel2 tot 4 werkdagen

Omschrijving Wisselgeld

Het lijkt een redelijk gelukkig huwelijk. Maar als de jongste dochter van Lenie en Michael vermoord wordt aangetroffen in een hotel, lukt het hen niet om dit drama samen te verwerken. Hun relatie komt op scherp te staan en gebeurtenissen van jaren geleden eisen hun tol. Er sluipt een onbehaaglijke onzekerheid hun leven binnen. Lenie probeert als eerste de situatie weer te normaliseren. Maar dan wordt de bodem opnieuw onder hun voeten weggeslagen en komt Michael er achter dat hij zijn verantwoordelijkheid voor een misstap in het verleden te licht heeft ingeschat.

Recensie

Als de jongste dochter van Lenie en Michael vermoord wordt aangetroffen in een hotelkamer, stort hun wereld in. Er is geen enkel spoor dat naar een dader leidt tot duidelijk wordt dat Michael een verhouding met hun vroegere werkster heeft gehad en een kind bij haar heeft verwekt. Deze nooit uitgesproken ontrouw zet het huwelijk onder druk en bemoeilijkt het onderzoek. Vanuit het standpunt van zowel Lenie als Michael wordt het verdriet om hun vermoorde dochter uitgebreid beschreven en hoe het onderzoek de twee echtelieden steeds meer uit elkaar drijft. De stijl in deze zevende thriller is zeer toegankelijk: korte hoofdstukjes, eenvoudig, krachtig proza en karakters die eerlijk en levensecht worden neergezet. Het wisselende perspectief vergroot de spanning; de lezer weet meer dan de hoofdpersonen. Halverwege krijgen de gedachten en gevoelens van Lenie erg veel aandacht, maar door een onverwachte wending wordt het verhaal weer voortgestuwd en blijft de spanning tot en met het laatste hoofdstuk bewaard. Paperback met vrij kleine letter.
S. Roest-Mouissie

Waardering

* * * * *

Een misstap, moord, wraak en haat. Daar lijkt geen huwelijk tegen bestand. Zeker niet als het verleden opnieuw voorbij komt. Wisselgeld het perfecte boek voor een heerlijke zondagmiddag. Genieten geblazen. Loes verrast keer op keer, ook weer met haar nieuwe boek. Namens Bruna Raalte: Evelien Steinebach


Een van de betere boeken die ik de laatste tijd gelezen heb. Aangrijpend drama versus goed gedoseerde spanning op een realistische manier beschreven. Ik kijk uit naar het volgende boek.


Deze schrijfster boeit me zozeer dat ik telkens reikhalzend uitkijk naar haar nieuwste boek. Ook ditmaal lag ik op de loer bij de boekhandel tot hij op de bewuste dag de deur van zijn winkel opendeed. En toen kon het leesplezier beginnen. Wat ik altijd zo jammer vind, dat haar verhalen me zo boeien dat het boek daardoor zo snel uit is. Ik word geboeid vanaf de eerste letter tot en met de laatste. Met als grote verrassing de uiteindelijke ontknoping waarin de dader wel de dader is maar toch een verrassing voor de lezer in petto heeft. Wie wil weten welke: zal het boek toch zelf moeten lezen. Ik zeg niets. Wat me altijd zo enorm trekt bij deze schrijfster, dat zij altijd mij weet te raken. Haar beschrijving van personen en gebeurtenissen zijn zo levensecht dat ik heel goed in kan voelen in de personen en in de gebeurtenissen. Loes pakt me beet en laat me in de huid kruipen van de hoofdpersoon, ook al staat haar karakter mijlenver van mijn eigen karakter af. Ze laat me voelen hoe het is om zo te zijn. Loes, wanneer komt je volgende boek? 5 sterren


Boek leest heerlijk weg ik had het in 2 dagen uit....K was op vakantie en moest het gewoon uitlezen want ik moest gewoon lezen hoe het afliep....Vind het toch wel knap als een auteur zo een verhaal weet te schrijven dat men het gewoon uit WIL lezen...........Een echte aanrader dus....


Fijn boek om te lezen, vond alleen het verhaal iets minder en een beetje voorspelbaar. Desalniettemin kijk ik uit naar het volgende boek van Loes.


Ik vind het een goed verhaal en ik ga dit boek zeker lezen


Het was weer een boek wat een in een keer uitleest zoals altijd.Het verhaal was spannend maar toch ook wel wat voorspelbaar..het is niet een van haar beste boeken maar zeker de moeite waard om te lezen als je van de boeken houd van loes den hollander.


Loes den Hollander heeft al betere boeken geschreven. Ik had denk ik iets te hoge verwachtingen van 'de nieuwe loes den hollander'. Wat niet wegneemt dat ik niet van het boek genoten heb hoor. Het leest lekker weg!


Schrijf zelf een recensie

Schrijf zelf ook een recensie over dit boek
(Om de betrouwbaarheid te vergroten vragen wij u eerst in te loggen)

Productinformatie

Auteur Hollander, Loes den
UitgeverKarakter Uitgevers BV
ISBN9789061124399
ISBN109061124395
BindwijzePaperback
Productsoortboek
Categorie Literaire thrillers
Leeftijd Volwassenen
Verschijningsdatumjanuari 2010
Aantal pagina's350
Formaat215 x 141 x 34 mm.
TaalNederlands
Categorie Literaire thrillers
LeeftijdVolwassenen
AnnotatieRugtitel: Wisselgeld

Lezers van dit boek bestelden ook

  • Driftleven Hollander, L. den

    Er is iets met Emma. Ze is anders dan andere mensen. Ze weet hoe dat... 19,95

  • In extase Jensen, L.iz

    In een genadeloze zomer van zinderende hitte en verwoestende winden... 19,95

  • Open einde Hartman, C.

    Inspecteur Nelleke de Winter moet alle zeilen bijzetten na de dood van... 19,95

Meer van deze auteur

  • Vrijdag Hollander, Loes den

    Het begon een paar weken geleden. Sandra stond voor de etalage van... 12,95

  • Krachtmeting Hollander, Loes den

    De moord op Fons Mascini zou een afrekening kunnen zijn. Wie voelde zich... 5,00

  • Dwaalspoor Hollander, Loes den

    Nieuwe boek van de auteur van 'Broeinest'.... 19,95