Zielenschemering

/is-bin/intershop.static/WFS/Bruna-B2C-Site/Bruna-B2C/nl_NL//detail/5/9/2/9789085161592.jpg
Auteur: Couperus, L.
Reeks: Literaire Juweeltjes
Bruna b.v. Eigen Uitgaven - Paperback

Beoordeel dit boek
En maak kans op een Bruna cadeaukaart

Helaas niet
leverbaar
U kunt contact opnemen met uw Bruna winkel
om te vragen of zij nog voorraad hebben
Bruna prijs: 1,50
Share |

Omschrijving Zielenschemering

Google geeft nog geen vijfenzeventigduizend hits op 'Louis Couperus' - dat is ongeveer een kwart van het aantal hits op Raymond van de Klundert, beter bekend als 'Kluun'. Toch is Louis Couperus ( 1863-1923) onbetwistbaar een van de allergrootste, zo niet dé allergrootste schrijver van onze Nederlandse literatuur. Zo onrechtvaardig kan het internet dus zijn als je niet oppast.
De Hagenaar en dandy Louis Couperus schreef een imposant oeuvre dat eigenlijk bij iedere Nederlander in de boekenkast zou moeten staan. Niet dat zijn levensvisie een optimistische was; vaste thema's in zijn werk zijn het noodlot, het tragische voorgevoel en het verval, waartegenover de schrijver een vermanend 'pluk de dag' plaatste.

Van Couperus' ruim zestig werken zijn er op dit moment slechts zes leverbaar. Zijn bijzondere, voor de hedendaagse gehaaste lezer misschien wat archaïsche stijl, lijkt in onze vluchtige tijd in zijn nadeel te werken. In het licht van de eeuwigheid echter, en voor de lezers met een oprecht gevoel voor schoonheid, is Louis Couperus nog lang niet dood.

Schrijf zelf een recensie

Schrijf zelf ook een recensie over dit boek
(Om de betrouwbaarheid te vergroten vragen wij u eerst in te loggen)

Productinformatie

Auteur Couperus, L.
ReeksLiteraire Juweeltjes
UitgeverBruna b.v. Eigen Uitgaven
ISBN9789085161592
ISBN109789085161
BindwijzePaperback
Productsoortboek
Categorie Nederlandse literatuur
Leeftijd Volwassenen
TaalNederlands
Categorie Nederlandse literatuur
LeeftijdVolwassenen
AnnotatieRugtitel: Zielenschemering

Lezers van dit boek bestelden ook

Meer van deze auteur