Rien ne va plus, Marco Rosman

Rien ne va plus (eBook)

Marco Rosman - Meer boeken van deze auteur

januari 2012 252 pagina's meer info

eBook

  • Op voorraad

Samenvatting: Rien ne va plus (zoals op de achterkaft)

In dit boek beschrijft Marco Rosman hoe dit staatsbedrijf een gemankeerd beleid voert met betrekking tot het voorkomen en tegengaan van gokverslaving. Kreeft en flessen whisky worden ingezet om gasten maar te laten gokken. Je kunt dood neervallen bij de roulettetafel, terwijl andere gokkers direct je plaats innemen.
Het boek biedt een kijkje achter de schermen: fraudes, feestjes, kansspelverslaving, witwaspraktijken, omgangsvormen, machtsspelletjes en rechtszaken.
'Alles gaat maar om dat geld. [...] En al die zorgplichten [...] daar komt eigenlijk niets van terecht.' Matthijs van Nieuwkerk
'Fascinerend boek, ik las het in een keer uit' - André van Duren, regisseur van De Bende van Oss
'Onthutsend' NOS

Beoordelingen

Schrijf zelf ook een beoordeling over dit boek
(Om de betrouwbaarheid te vergroten vragen wij u eerst in te loggen)

Productinformatie

Auteur
Marco Rosman
Uitgever
Bertram + de Leeuw Uitgevers BV
ISBN
9789461560841
Bindwijze
eBook
Productsoort
eBook
Categorie
Non-fictie boeken
Beschikbare formaten
Leeftijd
Volwassenen
Verschijningsdatum
januari 2012
Aantal pagina's
252
Taal
Nederlands
Annotatie
Rugtitel: Rien ne va plus
Formaat
EPUB met digitaal watermerk
Bestandsgrootte
1.61 MB
Voorleesfunctie
De voorleesfunctie is uitgeschakeld
Opmerkingen
De door ons geleverde eBoeken worden voorzien van een beveiliging die watermerk beveiliging heet. Hierbij wordt het eBoek gemarkeerd met zichbare (uw naam op iedere pagina) en onzichtbare kenmerken.