Uitglijder, Loes den Hollander

Uitglijder (eBook)

Loes den Hollander - Meer boeken van deze auteur

juli 2011 meer info

eBook

Ook beschikbaar als: gebonden meer

  • Op voorraad

Samenvatting: Uitglijder (zoals op de achterkaft)

Gustaaf Jelle de Volte is ervan overtuigd dat hij meer kan dan goed recenseren. Hij wil de wereld versteld laten staan van zijn eerste literaire thriller, maar zijn reputatie staat hem in de weg. Dan krijgt hij een lumineus idee. Dat idee heet Annabel Schot, een succesvolle auteur die hij al ettelijke keren met verve geknipt en geschoren heeft. Annabel heeft een writersblock en Gustaaf heeft een voortreffelijk manuscript. Hij zoekt contact met haar. En daar krijgt hij spijt van.

Beoordelingen

Ik wilde even een stukje lezen, om een begin te maken. Nou, kon het boek niet meer wegleggen. Spannend en een verrassend einde. Topboek weer!

Weer een heerlijk boek van Loes. Wat kan die vrouw schrijven. En dat doet ze ook nog in een moordend tempo.
Ze blijft me nog steeds verrassen met haar verhalen. Daarom is zij een van mijn favo schrijfsters.
Ze heeft een grenzeloze fantasie zo ook weer blijkt uit dit verhaal.
Ook word haar werk steeds pittiger om te lezen. Dus ren naar de boekhandel voor deze midi thriller die eigenlijk gewoon een volwassen thriller is.

Thanks Loes voor weer wat heerlijke lees uurtjes:redroses:

Schrijf zelf ook een beoordeling over dit boek
(Om de betrouwbaarheid te vergroten vragen wij u eerst in te loggen)

Productinformatie

Auteur
Loes den Hollander
Uitgever
Karakter Uitgevers bv
ISBN
9789045203515
Bindwijze
eBook
Productsoort
eBook
Categorie
Literaire thrillers
Beschikbare formaten
Leeftijd
Volwassenen
Verschijningsdatum
juli 2011
Taal
Nederlands
Annotatie
Rugtitel: Uitglijder
Formaat
EPUB met Adobe DRM
Bestandsgrootte
466 KB
Voorleesfunctie
De voorleesfunctie is uitgeschakeld

Ook beschikbaar als

Gebonden 9,95