Violet - Vervloekt & Verwoest Limited Edition
Violet - Vervloekt & Verwoest Limited Edition
Violet - Vervloekt & Verwoest Limited Edition
Violet - Vervloekt & Verwoest Limited Edition
24.99

Op werkdagen voor 23.00 uur besteld, volgende dag in huis

Een duister en betoverend fantasydebuut.

Violet is een ziener en een leugenaar. Met haar slim geformuleerde voorspellingen drukt ze haar stempel op het koninklijke hof. Eerlijkheid is voor zwakkelingen, vindt ze, zoals de o zo niet-charmante prins Cyrus, die van plan is om Violet direct uit haar officiele rol te zetten zodra hij aan het einde van de zomer tot koning gekroond is. Maar wanneer de koning Violet vraagt een vals liefdesverhaal voor Cyrus te voorspellen, wekt ze een gevreesde vloek op die de ondergang of de redding van het koninkrijk zal betekenen. Violet staat voor een keuze: haar eigen lot in handen nemen, ongeacht de gevolgen, of toegeven aan de aantrekkingskracht tussen haar en Cyrus. Terwijl Violet en Cyrus dichter naar elkaar toe groeien, moet ze het opnemen tegen een mysterieus kwaad om zichzelf en het koninkrijk te redden – of alles en iedereen te verdoemen…

• Exclusieve eerste oplage: superluxe gebonden editie met stofomslag, linnenlook met goudfoliestempel, kleur op snee en fanart op de schutbladen!
• Spanning, romantiek, magie en intrige
• Een boek dat leest als een duister sprookje dat je niet zal loslaten
• Een enemies-to-lovers romance om van te smullen!
• Het eerste deel van een duologie
• Voor de fans van Ashley Poston, Holly Black en Shelby Mahurin

0 | 0

  • : Gina Chen
  • : Van Goor
  • ISBN : 9789000382330
  • : Nederlands
  • : Hardcover
  • : 368
  • : juli 2022
  • : 702
  • : 236 x 162 x 36 mm.
  • : Donkere fantasy; Kinderen / tieners: algemeen: koninginnen, koningen, prinsessen, prinsen enz.; Leeftijdscategorie: vanaf 15 jaar; Romantiek: fantasy en paranormaal; Romantische fantasy; Tieners: fictie: fantasy romantiek
  • : Vanaf 15 jaar