• NextPrevious

Als de dood

Bekijk alles van

Peter James

Kies uitvoering
Aantal 1
9.99
Direct te downloaden

Samenvatting

Samenvatting
'Als de dood' van Peter James is deel 10 in de thriller-serie rondom inspecteur Roy Grace. Roy Grace figureerde voor het eerst in de hittitel 'Doodsimpel'.Voor de fans van Lee Child, Ian Rankin en Inspector Morse. Online dating, stalken, en obsessie; ingrediënten voor een steengoeie thriller. Via een online datingsite ontmoet Red Westwood haar nieuwe liefde. Maar gaandeweg hun relatie blijkt de man duistere en onaangename kanten te hebben. De liefde verwordt tot terreur en Red weet zich met behulp van de politie aan hem te ontworstelen maar dan begint de nachtmerrie pas echt... Roy Grace staat voor de taak deze zaak tot een goed einde te brengen.
Lees meer...

Productinformatie

Auteur
Peter James
Uitgever
De Fontein Romans & Spanning
Taal
Nederlands
ISBN
9789026137112
Productsoort
eBook
Uitvoering
eBook
Reeksnaam
Roy Grace
Categorie
BoekenNederlandse boekenThrillers & SpanningThrillerThriller
Leeftijd
Volwassenen
Verschijningsdatum
10/14/2015
Aantal pagina's
462
Formaat
0 x 0 x 0
Lees meer...

De nieuwste eBooks

Bekijk alles Ontdek de nieuwste eBooks van dit moment. Zo mis je niets.

Laatst bekeken