21.99
Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, volgende dag thuisbezorgd.
Een geboortedag en een sterfdag, waarop familieleden samenkomen in een kleine ruimte. Uren waarin groot en klein leed door elkaar lopen en de toch al moeizame verstandhouding onder druk komt te staan.
Twee gebeurtenissen, een geboortedag en een sterfdag, waarbij de familie van de hoofdpersoon samenkomt in een te kleine ruimte. Uren waarin groot en klein leed door elkaar lopen, en de toch al moeizame onderlinge verstandhouding zwaar onder druk komt te staan.
.Cobi van Baars beschrijft in beeldende, indringende en tegelijk ingehouden taal de onderstromen van het menselijk gemoed, en legt haarfijn bloot welke psychologische mechanismen er binnen een familie werken. Zo weet ze een universum op te roepen waarin je wilt blijven maar tegelijk uit wil verdwijnen, even onontkoombaar als het leven zelf.

- : Cobi van Baars
- : Atlas Contact
- : 9789025459628
- : Nederlands
- : Paperback
- : 240
- : augustus 2020
- : 325
- : 201 x 125 x 23 mm.
- : Gezinsleven fictie; Moderne en hedendaagse fictie; Verhalend thema: dood, rouw, verlies