• NextPrevious

De bromance boekenclub

Bekijk alles van

Lyssa Kay Adams

Kies uitvoering
Aantal 1
9.99
Direct te downloaden

Samenvatting

Samenvatting
Voor de fans van Sophie Kinsella, Graeme Simsion en Charlotte de Monchy  Gavin Scott heeft een probleem: zijn vrouw Thea is hem zat. En niet zomaar zat – dit is ‘pak je spullen, stap in de auto en verdwijn per direct uit mijn leven’-zat. In een wanhopige poging zijn huwelijk te redden, wendt Gavin zich tot zijn vrienden. En die hebben een wel heel onorthodoxe oplossing: de Bromanceboekenclub. In het diepste geheim ontmoet een groep stoere kerels elkaar regelmatig om over boeken te praten. Het boek van de maand? De romantische klassieker De gunsten van de gravin. Aan de hand van deze inspirerende lectuur vijzelen de mannen hun kennis op over verleidelijke koosnaampjes, romantische gebaren en de geheimen van een lang en gelukkig huwelijk. Samen stomen ze Gavin klaar voor de ultieme hereniging met Thea en hun twee dochters. Maar zijn de tips van de boekenclub genoeg voor deze hopeloze Romeo om de liefde van zijn leven terug te winnen? Over De Bromanceboekenclub ‘Grappig, sexy en volkomen overtuigend. Dit boek is zowel een hartveroverende romance als een bromance.’ Kirkus Reviews ‘Een heerlijke combinatie van humor, complexe emoties en sterke personages. De Bromanceboekenclub is verslavend.’ Publishers Weekly ‘Geloof de hype: dit boek is een ware traktatie. Hartverwarmend en -verscheurend tegelijkertijd. Ik heb het in één ruk uitgelezen.’ Anovelglimpse.com

Productinformatie

Auteur
Lyssa Kay Adams
Uitgever
Boekerij
Taal
Nederlands
ISBN
9789402314847
Productsoort
eBook
Uitvoering
eBook
Categorie
BoekenNederlandse boekenLiteratuur & RomansLiteratuurVertaalde literatuur
Leeftijd
Volwassenen
Verschijningsdatum
3/16/2020
Aantal pagina's
259
Formaat
0 x 0 x 0
Lees meer...

De nieuwste eBooks

Bekijk alles Ontdek de nieuwste eBooks van dit moment. Zo mis je niets.

Laatst bekeken