• NextPrevious

De jachtpartij

Bekijk alles van

Lucy Foley

Kies uitvoering
Aantal
19.99
Morgen in huis

Samenvatting

Samenvatting
'Niet weg te leggen.' A.J. Finn, bestsellerauteur van De vrouw in het raam Agatha Christie meets Ruth Ware in deze zenuwslopende thriller waarin je niemand kunt vertrouwen, voor de fans van Gillian Flynn en Paula Hawkins Oudejaarsavond. Een villa in de Schotse wildernis. Negen oude vrienden checken in, maar één van hen zal de nacht niet overleven Negen vrienden vieren oudejaarsavond in een idyllische villa in de Schotse Hooglanden. Het lijkt de perfecte plek om hun gehaaste Londense leven achter zich te laten en van elkaars gezelschap te genieten. Het ontbreekt de vrienden aan niets: ze hebben een prachtig uitzicht, een knappend haardvuur, een provisiekast vol eten en liters champagne. Maar wat ze ook hebben is geheimen voor elkaar, langgekoesterde jaloezie en bergen opgekropte woede. Terwijl de sneeuw buiten valt, wordt de spanning in de villa ondraaglijk. Als de lucht op nieuwjaarsdag opklaart is een van de gasten dood. En één van de anderen is de moordenaar. Maar wie? De pers overDe jachtpartij 'Foley heeft oog voor detail en weet de spanning heel slim op te bouwen.' The Guardian 'Een spannend, perfect getimed moordmysterie.' People 'Foley weet hoe je een mysterie ontvouwt. Een heerlijk spannend verhaal voor een lange winteravond.' Publishers Weekly 'De epische, sfeervolle locatie en realis-tische personages maken dit tot een frisse, -moderne versie van de klassieke whodunit.' Grazia
Lees meer...

Productinformatie

Auteur
Lucy Foley
Uitgever
Boekerij
Taal
Nederlands
ISBN
9789022588376
Productsoort
Boek
Uitvoering
Paperback
Categorie
BoekenNederlandse boekenThrillers & SpanningThrillerThriller
Leeftijd
Volwassenen
Verschijningsdatum
11/5/2019
Aantal pagina's
352
Formaat
231 x 152 x 32 mm
Lees meer...

Bestsellers

Bekijk alles We hebben de meest populaire boeken van dit moment voor jou op een rij gezet. Boeken uit de Top 100 worden gratis thuisbezorgd.

Laatst bekeken