De stunt van haar leven

Bekijk alles van

Julie Cohen

Kies uitvoering
Aantal 1
7.99
Direct te downloaden

Samenvatting

Samenvatting
'De stunt van haar leven' van Julie Cohen is een heerlijk boek voor de fans van Liane Moriarty, Jojo Moyes en Erica James. Liza wilde niets liever dan ontsnappen aan het kleine dorp waar ze opgroeide met haar eeneiige tweelingzus Lee. Dat is gelukt: ze werkt als stuntvrouw in LA - roekeloos, snel en ongebonden, precies zoals ze het wil. Maar wanneer ze door een mislukte stunt haar baan verliest moet ze noodgedwongen weer naar huis, naar Engeland. Alles is daar veranderd: haar altijd verantwoordelijke zus Lee is plotseling verdwenen en heeft hun dominante maar zieke moeder, het familiebedrijf - een ijsfabriek - en haar gevaarlijk leuke vriend achtergelaten. Het hele dorp denkt dat Liza haar zus Lee is. Kan Liza de plaats van haar brave zus innemen? Of moet ze eindelijk eens ontdekken wie ze zelf is? 'Hartverscheurend grappig en het zet je aan het denken.'- The Sun
Lees meer...

Productinformatie

Auteur
Julie Cohen
Uitgever
De Fontein Romans & Spanning
Taal
Nederlands
ISBN
9789026144424
Productsoort
eBook
Uitvoering
eBook
Categorie
BoekenNederlandse boekenLiteratuur & RomansLiteratuurVertaalde literatuur
Leeftijd
Volwassenen
Verschijningsdatum
4/11/2017
Aantal pagina's
413
Formaat
0 x 0 x 0
Lees meer...

De nieuwste eBooks

Bekijk alles Ontdek de nieuwste eBooks van dit moment. Zo mis je niets.

Laatst bekeken