• NextPrevious

Dit heb je verdiendDe perfecte vrouw. Het perfecte huis. De perfecte moord?

Bekijk alles van

Carla Kovach

Kies uitvoering
Aantal
17.99
Morgen in huis

Samenvatting

Samenvatting
Na het lovend ontvangen Stil maar verschijnt nu de tweede thriller met rechercheur Gina Harte in de hoofdrol. 'Een pageturner met een finale die je je nagels kost.' Libelle over Stil maar, boek van de maand juni Het enige geluid was het echoën van zijn voetstappen in de gang. Pas toen zijn ogen aan het donker gewend waren, zag hij het bloedspoor. Zijn hart begon sneller te kloppen. Hij sloop naar de keukendeur, voorzichtig het spoor ont-wijkend. 'Melissa?' Hij drukte zijn oor tegen de deur. Melissa Sanderson leek het perfecte leven te hebben: een heerlijk gezin en een prachtig huis in een rustige buitenwijk. Maar nu is ze dood, en haar gewurgde lichaam vertoont bewijs van eerdere verwondingen. De plaats delict doet detective Gina Harte terugdenken aan haar eigen inktzwarte verleden - en juist dat maakt haar vastbesloten de moordenaar te vinden. Is het Melissa's echtgenoot, met zijn losse handjes? Haar door jaloezie verteerde minnaar? Of is er nog iemand in het spel - iemand die Melissa al tijden in de gaten hield en die zijn volgende slachtoffer al in het vizier heeft? In de pers 'Een echte pageturner.' Leidsch Dagblad 'Stil maar weet M.J. Arlidge en Robert Bryndza te evenaren. Zodra je de eerste zin leest, kun je het boek niet meer wegleggen.' NBD Biblion 'Pageturner-spanning en uiteindelijk een finale die je je nagels kost. Deze nieuwe serie over detective Gina Harte is een aanrader voor fans van M.J. Arlidge en Robert Bryndza!' Boekenleven.nl 'We kijken uit naar de volgende thriller met Gina Harte in de hoofdrol.' Thrillzone.nl 'Een prachtig eerste deel van een serie - Carla Kovach maakt je direct nieuwsgierig naar hoe het verdergaat.' ***** Chicklit.nl

Productinformatie

Auteur
Carla Kovach
Uitgever
Boekerij
Taal
Nederlands
ISBN
9789022588260
Productsoort
Boek
Uitvoering
Paperback
Categorie
BoekenNederlandse boekenThrillers & SpanningThrillerThriller
Leeftijd
Volwassenen
Verschijningsdatum
10/20/2020
Aantal pagina's
320
Formaat
215 x 140 x 30 mm
Lees meer...

Bestsellers

Bekijk alles We hebben de meest populaire boeken van dit moment voor jou op een rij gezet. Boeken uit de Top 100 worden gratis thuisbezorgd.

Laatst bekeken