DroogteVijftien jaar zonder alcohol: leren leven in het volle licht

Bekijk alles van

Ralf Mohren

Kies uitvoering
Aantal
18.99

Samenvatting

Samenvatting
 ‘Ralf Mohren is Bukowski in de polder. Wat een moedig boek: het bezorgt je een enorme kater en het enige wat gaat helpen is het volgende boek van Ralf Mohren.’ Frank Lammers over Tonic Vol humor en met soms schrijnend zelfinzicht schrijft Mohren over zijn huwelijk, zijn werk, zijn kinderen en zijn pogingen te leren leven met zijn nuchtere zelf Voor de lezers van Elke Geurts en Henk van Straten en Hallo, muur van Erik Jan Harmens Ralf Mohren drinkt niet meer, al bijna vijftien jaar. Bloemen, veren en slingers! Maar Droogte is geen verkapt juichverhaal over het achter je laten van een verslaving. Drank bedekte jaren alles onder een zware vochtige deken en eenmaal in het volle licht wordt de schade zichtbaar. Bijvoorbeeld Mohrens huwelijk: hebben de jaren achterstallig onderhoud de fundering voorgoed gesloopt of is liefde ondanks alles genoeg? Droogte is het eerlijke, schurende verhaal van een man die zich krampachtig vasthoudt aan een dun touw. Maar er is ook lucht, in de taal, die blootlegt wat dichtgedrukt was, en door de humor, die het licht maakt. En winst, in kleine dingen die verborgen bleven in het dimlicht en groots blijken te zijn. Mohren schrijft over veel meer dan verslaving. Hij schrijft over het leven zelf, de twijfel hoe daar grip op te krijgen en de verwondering over het stelselmatig mislukken hiervan. Controleverlies bij uitstek, dat is leven. De pers over Tonic ‘Het zijn maar woorden op papier, zoals het motto van Bukowski luidt, maar jezus, wat hakken die erin.’ LINDA. ‘Dit boek lest alle dorst.’ Myrthe van der Meer, auteur van PAAZ ‘Een van alcohol, introspectie en schrijftalent doordrenkte bekentenisroman.’ Annemarie Oster ‘Mohren schrijft gemakkelijk, in prettige, eigentijdse taal.’ Eindhovens Dagblad ‘Het verhaal van Arthur is levensecht, rauw, indrukwekkend.’ Hebban.nl

Productinformatie

Auteur
Ralf Mohren
Uitgever
J.M. Meulenhoff
Taal
Nederlands
ISBN
9789029092265
Productsoort
Boek
Uitvoering
Paperback
Categorie
BoekenNederlandse boekenLiteratuur & RomansNon-fictieLiteraire non-fictie
Leeftijd
Volwassenen
Verschijningsdatum
1/7/2021
Aantal pagina's
272
Formaat
0 x 0 x 0
Lees meer...

Bestsellers

Bekijk alles We hebben de meest populaire boeken van dit moment voor jou op een rij gezet. Boeken uit de Top 100 worden gratis thuisbezorgd.

Laatst bekeken