• NextPrevious

Expat exit

Bekijk alles van

Patricia Snel

Kies uitvoering
Aantal
13.99

Samenvatting

Samenvatting
dwarsligger 526 Patricia Snel Expat exit Met Expat exit keert Patricia Snel terug naar de wereld van haar bestseller De expat. Als geen ander toont Snel zowel de exotische als de duistere kanten van het jetsetbestaan. Elisa leidt een heerlijk leven op Curaçao met haar gezin. Maar dan slaat het noodlot toe. Haar man verlaat haar en eist de voogdij over hun zoon Sam op. Na een bootongeluk, waarbij het vriendje van Sam zwaargewond raakt, wordt Elisa verantwoordelijk gehouden. Als de boot betrokken blijkt bij een drugszaak, moet Elisa haar leven riskeren om haar kind terug te krijgen en te ontsnappen aan de wurggreep van het criminele milieu. Het paradijs lijkt verder weg dan ooit... Voor de lezers van Saskia Noort en Esther Verhoef.
Lees meer...

Productinformatie

Auteur
Patricia Snel
Uitgever
Dwarsligger
Taal
Nederlands
ISBN
9789049806248
Productsoort
Boek
Uitvoering
Dwarsligger
Categorie
BoekenNederlandse boekenThrillers & SpanningLiteraire thrillersLiteraire thrillers
Leeftijd
Volwassenen
Verschijningsdatum
4/12/2018
Formaat
120 x 83 x 17 mm
Lees meer...

Bestsellers

Bekijk alles We hebben de meest populaire boeken van dit moment voor jou op een rij gezet. Boeken uit de Top 100 worden gratis thuisbezorgd.

Laatst bekeken