• NextPrevious

Ghana ga weg

Bekijk alles van

Taiye Selasi

Kies uitvoering
Aantal 1
9.99
Direct te downloaden

Samenvatting

Samenvatting
'Ghana ga weg' vertelt het verhaal van een West-Afrikaanse migrantenfamilie: Kwaku is Ghanees, de verbannen pater familias die tot chirurg werd opgeleid in Amerika en nu weer in de Ghanese hoofdstad Accra woont. Zijn ex-vrouw die, zonder dat Kwaku het weet, zojuist weer naar Ghana is geëmigreerd. En hun in Amerika wonende kinderen: oudste zoon Olu, een chirurg in opleiding; Taiwo, een lanterfanter, net gestopt met haar studie rechten nadat ze een affaire met haar mentor heeft gehad; Kahine, Taiwo's tweelingbroer en succesvol schilder, en Sadie, talentvol student aan Yale, die worstelt met haar identiteit. Reizend door de tijd omspant deze wervelende roman een week waarin Kwaku komt te overlijden en zijn familie weer bijeenkomt voor zijn begrafenis in Ghana. Ghana ga weg is een sublieme roman voor de lezers van Dave Eggers en Zadie Smith, die zich loszingt uit een stoffig Afrika.

Productinformatie

Auteur
Taiye Selasi
Uitgever
Atlas Contact
Taal
Nederlands
ISBN
9789025441678
Productsoort
eBook
Uitvoering
eBook
Categorie
BoekenNederlandse boekenLiteratuur & RomansLiteratuurVertaalde literatuur
Leeftijd
Volwassenen
Verschijningsdatum
4/19/2013
Aantal pagina's
1
Formaat
0 x 0 x 0
Lees meer...

De nieuwste eBooks

Bekijk alles Ontdek de nieuwste eBooks van dit moment. Zo mis je niets.

Laatst bekeken