• NextPrevious

Haar laatste woorden

Bekijk alles van

Linda Green

Kies uitvoering
Aantal
15.99
Morgen in huis

Samenvatting

Samenvatting
Een ijzingwekkende psychologische thriller over het verwoestende effect van lang bewaarde geheimen Voor de lezers van Alex Marwood en Gillian Flynn Er zijn baby's achter in de tuin. Zorg goed voor mijn baby's. Vlak voor Betty sterft, vraagt ze haar kleindochter Nicola om goed voor haar baby's te zorgen. In eerste instantie denkt Nicola dat Betty het over de beeldjes heeft die achter in de tuin staan. Maar als haar dochter tijdens het spelen een botje vindt, schakelt ze de politie in. Terwijl het onderzoek in volle gang is, doet men ook in de tuin van de buren een gruwelijke vondst. Langzaam wordt duidelijk dat deze keurig onderhouden achtertuinen al jaren een verschrikkelijk geheim verbergen. En dat iemand tot alles in staat is om te voorkomen dat de waarheid aan het licht komt. De pers over Ik tel tot tien 'De spanning en emotie zijn voelbaar op elke pagina. Een echte pageturner.' The Telegraph 'Een snoeihard verhaal met zoveel opgebouwde spanning dat je je moet beheersen om niet even de laatste pagina te lezen.' NBD Biblion 'De spanning is ondraaglijk en dan moet de twist nog komen. Een veel te realistisch verhaal waar ouders niet van zullen kunnen slapen.' Sunday Mirror

Productinformatie

Auteur
Linda Green
Uitgever
Boekerij
Taal
Nederlands
ISBN
9789022586679
Productsoort
Boek
Uitvoering
Paperback
Categorie
BoekenNederlandse boekenThrillers & SpanningThrillerThriller
Leeftijd
Volwassenen
Verschijningsdatum
9/17/2019
Aantal pagina's
336
Formaat
215 x 141 x 31 mm
Lees meer...

Bestsellers

Bekijk alles We hebben de meest populaire boeken van dit moment voor jou op een rij gezet. Boeken uit de Top 100 worden gratis thuisbezorgd.

Laatst bekeken