Het geheugenboek

Bekijk alles van

Lara Avery

Kies uitvoering
20.99
Dit product is niet leverbaar

Samenvatting

Samenvatting
Het geheugenboek van Lara Avery is perfect voor fans van John Green, Jennifer Niven en Gayle Forman. Nu met GRATIS notitieboekje! De 17-jarige Sammie weet precies wat ze wil: met de hoogste cijfers haar eindexamen halen en het kleine plaatsje waar ze woont voorgoed de rug toekeren. Dan hoort ze dat ze een zeldzame ziekte heeft die haar herinneringen van haar zal stelen. En zo wordt het geheugenboek geboren. Sammie schrijft aan haar toekomstige zelf: over waar ze haar studieboeken opbergt, op wie ze verliefd is en wie haar hart heeft gebroken, en over haar oude jeugdvriend die er alles aan doet haar aan het lachen te maken, en haar tot het einde toe te steunen... Het geheugenboek van Lara Avery zal gegarandeerd je hart breken. Houd je zakdoekjes maar klaar!
Lees meer...

Productinformatie

Auteur
Lara Avery
Uitgever
Luitingh-Sijthoff
Taal
Nederlands
ISBN
9789024574056
Productsoort
Boek
Uitvoering
Gebonden
Categorie
BoekenNederlandse boekenKinderboekenLeesboekenLeesboeken
Leeftijd
13+
Verschijningsdatum
4/14/2017
Aantal pagina's
384
Formaat
217 x 144 x 42 mm
Lees meer...

Top 100 gratis verzonden

Bekijk alles We hebben de meest populaire boeken van dit moment voor jou op een rij gezet. Boeken uit de Top 100 worden gratis thuisbezorgd.

Laatst bekeken