• NextPrevious

Het meisje uit het noorden

Bekijk alles van

Katarzyna Bonda

Kies uitvoering
Aantal 1
12.99
Direct te downloaden

Samenvatting

Samenvatting
Het meisje uit het noorden van Katarzyna Bonda is een ijzersterke psychologische thriller voor de liefhebbers van Samuel Bjørk en Ule Hansen. Sasha Zaluska keert terug naar de Poolse kust, na zeven jaar afwezigheid. Ze is inmiddels een talentvolle profiler van criminelen, en ze zoekt naar een rustiger leven met haar achtjarige dochter. Dan krijgt ze een opdracht van een voormalig hoofd van politie: raadselachtige sterfgevallen van twintig jaar geleden lijken gelinkt te kunnen worden aan de maffia en lijken zelfs de sleutel te zijn van recente misdaden. Sasha keert gedwongen terug uit haar isolement. De eerste uit een nieuwe serie over profiler Sasha Zaluska. Een rauwe setting (zwarte markt en maffia), corrupte personages en een gedoemde liefdesaffaire maken dit tot een onvergetelijke leeservaring.

Productinformatie

Auteur
Katarzyna Bonda
Uitgever
Luitingh Sijthoff
Taal
Nederlands
ISBN
9789024575206
Productsoort
eBook
Uitvoering
eBook
Categorie
BoekenNederlandse boekenThrillers & SpanningThrillerThriller
Leeftijd
Volwassenen
Verschijningsdatum
5/24/2017
Aantal pagina's
488
Formaat
0 x 0 x 0
Lees meer...

De nieuwste eBooks

Bekijk alles Ontdek de nieuwste eBooks van dit moment. Zo mis je niets.

Laatst bekeken