Hou me vast

Bekijk alles van

Lori Nelson Spielman

Kies uitvoering
Aantal 1
9.99
Direct te downloaden

Samenvatting

Samenvatting
Heerlijke feelgoodroman voor de lezers van Jojo Moyes, Marian Keyes en Nicholas Sparks Annies wereld stort in als haar zus Kristen omkomt bij een treinongeluk. Eigenlijk zou zij ook in die trein zitten... Annie voelt zich schuldig en zoekt steun bij haar moeder Erika, die op haar beurt in haar werk vlucht. Annie begrijpt niet wat er is gebeurd met haar liefhebbende moeder die altijd op alles raad wist. Erika weet niet hoe ze met het verlies van Kristen om moet gaan. Ze durft Annie niet te laten zien dat ook zij zo haar zwaktes heeft en besluit alleen haar kracht te tonen. Maar Annie kan dit eenzame verdriet niet aan - en verdwijnt. In haar wanhoop denkt Erika weer terug aan haar eigen moeder, die ooit zei: 'Je moet wat belangrijk is nooit verwarren met wat écht belangrijk is.' Erika beseft dat ze alles op alles moet zetten om Annie te vinden - voordat ze ook haar tweede dochter verliest. Een roman over de moed vinden om naar je geluk te zoeken - en ervoor te vechten. De pers over de boeken van Lori Nelson Spielman 'Helder proza, een pittig hoofdpersonage en een ruime hoeveelheid plottwists maken dit boek tot een heerlijke leeservaring.' Kirkus Reviews 'Heel innemende roman met sympathieke personages die leest als een trein.' NBD Biblion 'Een schitterend, ontroerend verhaal dat ons eraan herinnert alles uit het leven te halen.' Cecelia Ahern, auteur van PS Ik hou van je
Lees meer...

Productinformatie

Auteur
Lori Nelson Spielman
Uitgever
Meulenhoff Boekerij B.V.
Taal
Nederlands
ISBN
9789402309041
Productsoort
eBook
Uitvoering
eBook
Categorie
BoekenNederlandse boekenLiteratuur & RomansLiteratuurVertaalde literatuur
Leeftijd
Volwassenen
Verschijningsdatum
6/6/2017
Aantal pagina's
314
Formaat
0 x 0 x 0
Lees meer...

De nieuwste eBooks

Bekijk alles Ontdek de nieuwste eBooks van dit moment. Zo mis je niets.

Laatst bekeken