Kleine zus

Bekijk alles van

Isabel Ashdown

Kies uitvoering
Aantal
17.99
Morgen in huis

Samenvatting

Samenvatting
Een duistere psychologische thriller, voor de lezers van Alex Marwood en Gillian Flynn Nadat ze elkaar zestien jaar lang niet hebben gezien, worden de zussen Jessica en Emily weer met elkaar herenigd. Nu ze hun lastige verleden achter zich hebben gelaten, keert de warmte tussen hen gelukkig terug. Algauw trekt Jess zelfs in bij Emily in haar comfortabele eilandhuis, waar ze woont met haar man en dochtertje Daisy. Pijn en oud zeer maken plaats voor harmonie en familieliefde. Eind goed al goed, zo lijkt het. Maar als Daisy verdwijnt terwijl Jess op haar past, begint het perfecte leven dat Emily zo zorgvuldig heeft opgebouwd uit elkaar te vallen. Had ze haar zusje wel moeten vertrouwen, na alles wat er in het verleden is gebeurd? De pers over Kleine zus 'Het is non-stop actie in dit verslavende boek.' The Sun 'Een strakke thriller. Een van de beste boeken van afgelopen zomer.' Prima 'Prachtig geschreven. Dit boek herbergt een duister mysterie.' Tammy Cohen, auteur van De nieuwe collega 'Dit boek deed me duizend angsten uitstaan.' Red Magazine 'Ik kon dit boek niet wegleggen; het hield me wakker tot twee uur 's nachts! Briljant.'  Liz Fenwick, auteur van Het huis op de kliffen
Lees meer...

Productinformatie

Auteur
Isabel Ashdown
Uitgever
Boekerij
Taal
Nederlands
ISBN
9789022582411
Productsoort
Boek
Uitvoering
Paperback
Categorie
BoekenNederlandse boekenThrillers & SpanningThrillerThriller
Leeftijd
Volwassenen
Verschijningsdatum
2/15/2018
Aantal pagina's
368
Formaat
214 x 139 x 34 mm
Lees meer...

Bestsellers

Bekijk alles We hebben de meest populaire boeken van dit moment voor jou op een rij gezet. Boeken uit de Top 100 worden gratis thuisbezorgd.

Laatst bekeken