Mijn beeld van jou

Bekijk alles van

Susan van Eyck

Kies uitvoering
Aantal 1
9.99
Direct te downloaden

Samenvatting

Samenvatting
Susan van Eyck debuteert met 'Mijn beeld van jou' een feelgoodroman voor de fans van Jojo Moyes, John Green en Chantal van Gastel. Emma is begin dertig en lijkt alles voor elkaar te hebben - al jaren dezelfde vriend, haar carrière uitgestippeld - tot ze Boris tegen het lijf loopt. Deze fotograaf zet haar veilige wereld op zijn kop als ze halsoverkop verliefd op hem wordt. Maar net als er voorzichtig een vonk overgeslagen lijkt te zijn, bezweert hij haar dat hij het niet waard is om haar leven voor overhoop te gooien en is hij opeens verdwenen. Waarom wil Boris niet dat Emma voor hem kiest? En kan Emma nog terug naar haar veilige leventje, of gaat ze op zoek naar antwoorden?
Lees meer...

Productinformatie

Auteur
Susan van Eyck
Uitgever
De Fontein
Taal
Nederlands
ISBN
9789026143793
Productsoort
eBook
Uitvoering
eBook
Categorie
BoekenNederlandse boekenLiteratuur & RomansLiteratuurNederlandse literatuur
Leeftijd
Volwassenen
Verschijningsdatum
12/19/2017
Formaat
0 x 0 x 0
Lees meer...

De nieuwste eBooks

Bekijk alles Ontdek de nieuwste eBooks van dit moment. Zo mis je niets.

Laatst bekeken