• NextPrevious

Mijn leven na jou

Bekijk alles van

Katherine Center

Kies uitvoering
Aantal
16.99
Overmorgen in huis

Samenvatting

Samenvatting
'Katherine Center weet als geen ander hoe ze de lezer moet boeien en vasthouden.' Graeme Simsion, auteur van Het Rosie project Voor de lezers van Rosie Walsh, Nicholas Sparks en Jojo Moyes Het leven lacht Margaret Jacobsen toe. Ze is net afgestudeerd, heeft nu al een geweldige baan, en haar vriend Chip is alles wat ze maar kan wensen. Maar op de dag dat al Maggies dromen uit lijken te komen, begint een nachtmerrie: Chip, een jonge piloot, neemt haar mee in een vliegtuig om haar hoog in de lucht een aanzoek te doen. Maar het vliegtuig crasht. Chip heeft geen schrammetje, Maggie een dwarslaesie... Als Maggie bijkomt in het ziekenhuis, hoort ze dat ze misschien nooit meer zal kunnen lopen, en dat is het begin van een lange weg, vol tegenslagen, maar ook vol hoop. Ze leert dat de nieuwe Maggie misschien anders is dan ze zich had voorgesteld, maar dat ze sterker is dan ze ooit had kunnen denken, en dat je steun en liefde op de meest onverwachte plekken kan tegenkomen. De pers over Katherine Center 'Sympathieke personages die het gevecht aangaan met de problemen die het leven op hun pad gooit. Een wijs boek dat alle tekenen van een bestseller vertoont.' Booklist 'Dit is niet alleen een verhaal over een familietragedie, het is vooral een les om zoveel mogelijk uit het leven te halen.' Publishers Weekly
Lees meer...

Productinformatie

Auteur
Katherine Center
Uitgever
Meulenhoff Boekerij B.V.
Taal
Nederlands
ISBN
9789022582428
Productsoort
Boek
Uitvoering
Paperback
Categorie
BoekenNederlandse boekenLiteratuur & RomansLiteratuurVertaalde literatuur
Leeftijd
Volwassenen
Verschijningsdatum
6/13/2019
Aantal pagina's
368
Formaat
215 x 140 x 36 mm
Lees meer...

Top 100 gratis verzonden

Bekijk alles We hebben de meest populaire boeken van dit moment voor jou op een rij gezet. Boeken uit de Top 100 worden gratis thuisbezorgd.

Laatst bekeken