• NextPrevious

Niet te breken

Bekijk alles van

Sander Aarts

Kies uitvoering
Aantal
20
Morgen in huis

Samenvatting

Samenvatting
'Met een voor ons ongekende openhartigheid beschrijft Sander veel prachtige, maar ook veel rauwe momenten van het leven in onze eenheid.' Special Forces Voor de fans van American Sniper en Seal Team Six De best getrainde militair van Nederland vertelt wat hij heeft meegemaakt én wat hij daarvan heeft geleerd en helpt je zo met jouw persoonlijke ontwikkeling Hij had de mooiste baan, de ultieme jongensdroom: teamleider bij de Special Forces. Vechten, schieten, duiken, uit vliegtuigen springen, uit onderzeeboten ontsnappen. Een James Bond-film maar dan echt. Na een succesvolle carrière van zestien jaar vertelt Sander Aarts, de best getrainde militair van Nederland, wat hij allemaal heeft meegemaakt én wat hij daarvan heeft geleerd. Sander is het levende bewijs dat je met de juiste mentaliteit alles kunt bereiken en in Niet te breken deelt hij de inzichten die hij heeft opgedaan onder de meest extreme omstandigheden. Zo kun je lezen over bizarre belevenissen die je normaal alleen in films ziet en krijg je tegelijkertijd waardevolle, toepasbare lessen voor het dagelijks leven. Of het nu gaat om handelen in stressvolle situaties of hoe je beter kunt reageren op angst, dit boek inspireert je om je prestaties te verbeteren, op ieder gebied. Over Sander Aarts 'Sander Aarts, u bent mij er eentje. Wanneer ik u ondernemend noem, druk ik me erg voorzichtig uit. Wanneer ik u een pionier noem, zit ik al dichter in de buurt.' Ank Bijleveld-Schouten, Minister van Defensie 'Dit boek geeft een beeld van hoe een "gewone' Hollandse jongen door hard werken en ontberingen uitgroeit tot de elite van de Nederlandse Special Forces. Waarbij hij zich bewuster wordt van de mens in en achter de operator door zijn bijzondere ervaringen.' Rob Severs, Korps Mariniers 'Een must read voor iedereen die inzicht wil hebben in de Special Forces-wereld en de wijze lessen die je mee kunt nemen in je dagelijkse routine.' John de Ruiter, Korps Mariniers
Lees meer...

Productinformatie

Auteur
Sander Aarts
Uitgever
Boekerij
Taal
Nederlands
ISBN
9789022586518
Productsoort
Boek
Uitvoering
Paperback
Categorie
BoekenNederlandse boekenLiteratuur & RomansNon-fictieLiteraire non-fictie
Leeftijd
Volwassenen
Verschijningsdatum
6/6/2019
Aantal pagina's
272
Formaat
233 x 151 x 27 mm
Lees meer...

Bestsellers

Bekijk alles We hebben de meest populaire boeken van dit moment voor jou op een rij gezet. Boeken uit de Top 100 worden gratis thuisbezorgd.

Laatst bekeken