Onder volwassenen

Bekijk alles van

Jami Attenberg

Kies uitvoering
Aantal
19.99
Morgen in huis

Samenvatting

Samenvatting
Een rauwe, intelligente, grappige, eerlijke en sexy roman voor de liefhebbers van A.M. Homes, Zadie Smith en Lena Dunham Andrea, een single vrouw in New York, probeert te navigeren tussen haar excentrieke familie, haar seksuele escapades, vriendschappen en een mislukte carrière als kunstenaar. Onder de kritische blik van de mensen om haar heen, die het schijnbaar wel lukt om volwassen te worden, worstelt ze met haar zoektocht naar haar identiteit en hoe ze zou moeten zijn. Pijnlijk eerlijk probeert Andrea vragen te beantwoorden als: wat als ik je baby niet wil vasthouden? Kunnen wij daten zonder dat we het ooit over je scheiding te moeten hebben? Verdien ik het eigenlijk om te bestaan als ik er nog steeds niet achter ben wat ik met mijn leven wil? Andrea's observaties over haar ongewone familieleden, haar vrienden en de mannen met wie ze het bed deelt zijn ongelooflijk grappig en origineel, maar ook universeel. In deze intelligente, geestige roman schept Jami Attenberg opnieuw met scherpe pen een handvol kleurrijke personages, levensgenieters tegen wil en dank, in wier gedachten en acties je jezelf onherroepelijk herkent. De pers over De Middlesteins 'Attenberg grossiert in rake omschrijvingen. De humor en de liefdevolle behandeling van ontegenzeglijk tragische personages met allemaal zo hun tekortkomingen verlichten de zware thematiek en droevige plotwending.' De Groene Amsterdammer 'Een nagenoeg briljante roman, rijk aan innemende verhaallijnen en emotionele verwikkelingen.' The New York Times 'De Middlesteins wisten me vanaf de allereerste pagina's in te pakken en aan het einde van het boek wist ik het enorme bereik van Attenbergs groothartigheid en schrijftalent ten volle te waarderen.' Jonathan Franzen
Lees meer...

Productinformatie

Auteur
Jami Attenberg
Uitgever
J.M. Meulenhoff
Taal
Nederlands
ISBN
9789029091855
Productsoort
Boek
Uitvoering
Paperback
Categorie
BoekenNederlandse boekenLiteratuur & RomansLiteratuurVertaalde literatuur
Leeftijd
Volwassenen
Verschijningsdatum
5/15/2017
Aantal pagina's
192
Formaat
212 x 136 x 19 mm
Lees meer...

Bestsellers

Bekijk alles We hebben de meest populaire boeken van dit moment voor jou op een rij gezet. Boeken uit de Top 100 worden gratis thuisbezorgd.

Laatst bekeken