• NextPrevious

Perfecte resten

Bekijk alles van

Helen Fields

Kies uitvoering
Aantal
13.99
Morgen in huis

Samenvatting

Samenvatting
Dwarsligger 630 is Perfecte resten van Helen Fields De ideale thriller voor fans van Mo Hayder, M.J. Arlidge en Samuel Bjørk. Het is zijn eerste werkdag bij de Schotse politie en Luc Callanach krijgt meteen het onderzoek naar de moord op een advocate toegewezen. Luc wil zijn nieuwe team en directe collega Ava Turner graag laten zien wat hij waard is, maar de moordenaar is een geduchte tegenstander die zijn sporen vakkundig weet uit te wissen. Dan wordt opnieuw een succesvolle vrouw ontvoerd, en ook haar lot is gruwelijker dan Luc zich ooit had kunnen voorstellen... Perfecte resten is het eerste deel van een verslavende serie, met in de hoofdrollen Luc Callanach en Ava Turner. Reacties van lezers: "Het is geen whodunit thriller, maar hoe en wanneer krijgen ze de dader te pakken en waarom doet hij dit? Gecombineerd met een vlotte schrijfstijl wil je deze thriller echt niet wegleggen." - Linda op Hebban.nl "Het verhaal wordt vanuit twee perspectieven geschreven. De ene keer vanuit Luc Callanach en de andere keer vanuit de moordenaar. Als lezer weet je dus al wie de moordenaar is, maar omdat de moordenaar zo meedogenloos is en zo zorgvuldig zijn sporen opruimt, wil je door blijven lezen om erachter te komen wanneer Callanach erachter komt wie de moordenaar is." - Mariëlle op Hebban.nl

Productinformatie

Auteur
Helen Fields
Uitgever
Dwarsligger
Taal
Nederlands
ISBN
9789049807627
Productsoort
Boek
Uitvoering
Dwarsligger
Categorie
BoekenNederlandse boekenThrillers & SpanningLiteraire thrillersLiteraire thrillers
Leeftijd
Volwassenen
Verschijningsdatum
9/26/2019
Aantal pagina's
720
Formaat
120 x 83 x 16 mm
Lees meer...

Bestsellers

Bekijk alles We hebben de meest populaire boeken van dit moment voor jou op een rij gezet. Boeken uit de Top 100 worden gratis thuisbezorgd.

Laatst bekeken