Tweestrijd Paperback

september 2016 0 recensies
Tweestrijd
 
Bliyoo

Samenvatting

Fantasy voor de liefhebbers van Harry Potter, De Grijze Jager en Tolkien...Meer Tweestrijd Lees meer

Product Informatie

Auteur

Ton Theunis

Taal

Nederlands

Uitgever

Uitgeverij De Kring

ISBN

9789462970489

Productsoort

Boek

Reeksnaam

De Witchworld-legendes

Deel van reeks

1

Categorie

Leesboeken , Bliyoo

Leeftijd

13+

Verschenen

september 2016

Pagina's

416

Formaat

216 x 140 x 31 mm

Ook te lezen met Bliyoo-abonnement

Onbeperkt digitaal lezen voor € 9,95 p/m


Samenvatting

Fantasy voor de liefhebbers van Harry Potter, De Grijze Jager en Tolkien...Meer Tweestrijd Lees meer

Paperback
416 pagina's
€ 18 95
eBook € 9,99

Bekijk alles van Ton Theunis
  • Gratis verzending vanaf € 20
  • Gratis afhalen, betalen en retourneren 
in een van onze 300 winkels Kies jouw Bruna winkel
  • 14 dagen bedenktijd
1 dag levertijd -  Vandaag voor 23:00 besteld, morgen in huis 

Recent bekeken producten


 

Samenvatting


Fantasy voor de liefhebbers van Harry Potter, De Grijze Jager en Tolkien In 753 na Chr. wordt de 16-jarige jonkvrouwe Elaine van Berlichem door haar ouders naar het klooster gestuurd. Ze raakt er bevriend met Pippijn, Ivar en de trol Toerio. Wanneer de stichter van het klooster, Bonifacius, verdwenen lijkt te zijn in het gevaarlijke moerasgebied in het noorden waarover enge verhalen de ronde doen, roept Elaine haar vader te hulp. Met zijn ridders en soldaten trekt die het gebied in, maar ook van hen wordt niets meer vernomen. Dan gaat Elaine met haar vrienden en haar trouwe paard op zoek naar haar vader. Ze beleven grote avonturen, die uiteindelijk leiden naar een geheimzinnig kasteel. Daar wacht een duistere, meedogenloze vrouw het meisje op... Tweestrijd is het eerste deel van de serie WitchWorld-legenden. Ton Theunis (1959) werkte zeventien jaar in allerlei functies voor het ministerie van Justitie en schreef thrillers gebaseerd op zijn ervaringen in de criminele wereld. Hij is algemeen directeur van WitchWorld, het themapark dat naar verwachting in 2019 zijn poorten zal openen rondom het Kasteel van Almere. Centraal daarin staan de avonturen van Elaine en haar vrienden. Theunis werkt nu aan De Verrader van Elmhudde, het vervolg op Tweestrijd. ISBN 978-94-6297-048-9 Uitgeverij De Kring WitchWorld

Product Informatie

Auteur

Ton Theunis

Taal

Nederlands

Uitgever

Uitgeverij De Kring

ISBN

9789462970489

Productsoort

Boek

Reeksnaam

De Witchworld-legendes

Deel van reeks

1

Categorie

Leesboeken , Bliyoo

Leeftijd

13+

Verschenen

september 2016

Pagina's

416

Formaat

216 x 140 x 31 mm

Beoordelingen

‘Tweestrijd’- Ton Theunis


Recent bekeken producten


checklist

HiSchool de plek voor alle schoolspullen

  • Rekenmachine en bureau accessoires
  • Prisma woordenboeken
  • Etui
  • Kaftpapier en rekbaar kaftpapier
  • Etiketten
  • Schriften
  • Schooltas, rugzak en shopper
  • Ringbanden
  • Schoolspullen voor in je etui
  • 0 producten op checklist
  • - 0 online te bestellen
  • - 0 alleen in de winkel

Grappige HiSchool filmpjes van Youtubers

Youtuber MeisjeDjamila gaat in haar vlog 5 challenges aan met haar vrienden. Ze vertegenwoordigen allemaal een HiSchool stijl. Wie denk jij dat er wint? Bekijk haar filmpje op www.bruna.nl/vlogger. Hou onze vlog-pagina in de gaten, want er volgen nog meer leuke en grappige filmpjes van Youtubers Ties, Gio en Sjaak!

Promo HiSchool Alt Text
Tweestrijd
Tweestrijd
Ton Theunis
Paperback  416 paginas
1895