Van Chanel naar flanel

Bekijk alles van

Marijke Vos

Kies uitvoering
Aantal 1
4.99
Direct te downloaden

Samenvatting

Samenvatting
'Van Chanel naar flanel' is de heerlijke nieuwe feelgoodroman van Marijke Vos, auteur van 'Ik kom je halen!', over een jonge vrouw die haar rijke verloofde voor het altaar in de steek laat en halsoverkop naar Canada vlucht. Voor de lezers van Sophie Kinsella en Jill Mansell. Als Jennifer haar steenrijke verloofde Terence bij het altaar van hun miljoenenbruiloft laat staan, beseft ze ook wel dat ze daarmee een tikkeltje aan de late kant is. Maar soms realiseer je je pas op het allerlaatste moment wat het beste voor je is, toch? Jennifer neemt een impulsieve beslissing en ruilt haar peperdure jurk in voor een vliegticket. Met de hulp van haar ietwat criminele en losgeslagen zus slaat ze op de vlucht naar Rainbow Lake, Canada. Daar woont haar geliefde oom Charlie, en Jennifer hoopt bij hem op adem te komen. Maar eenmaal in Canada aangekomen, loopt alles toch net ietsje anders... Gelukkig krijgt ze hulp van de knappe sheriff Branson. Maar zal Terence haar laten gaan? Marijke Vos (1985) woont en werkt in Brabant. Ze studeerde sociaalpedagogische hulpverlening in Nijmegen en werkt al jaren als hulpverlener in de zorg. Daarnaast is ze freelance copywriter. Eerder verscheen van haar de roman Ik kom je halen. Naast haar passie voor schrijven, is Marijke boeknerd, schoenverslaafd (wat serieuze vormen aanneemt) en wijnfanaat. Ze houdt van uitslapen, boeken aaien, Downton Abbey en The Big Bang Theory.
Lees meer...

Productinformatie

Auteur
Marijke Vos
Uitgever
Ambo/Anthos Uitgevers
Taal
Nederlands
ISBN
9789047204695
Productsoort
eBook
Uitvoering
eBook
Categorie
BoekenNederlandse boekenLiteratuur & RomansRomansRomantiek & Liefdesverhalen
Leeftijd
Volwassenen
Verschijningsdatum
11/23/2018
Aantal pagina's
185
Formaat
0 x 0 x 0
Lees meer...

De nieuwste eBooks

Bekijk alles Ontdek de nieuwste eBooks van dit moment. Zo mis je niets.

Laatst bekeken