• NextPrevious

Verrader van de troon

Bekijk alles van

Alwyn Hamilton

Kies uitvoering
20.99
Dit product is online uitverkocht. Probeer het in jouw Bruna.

Samenvatting

Samenvatting
In De verrader van de troon, het vervolg op Rebel in de woestijn van Alwyn Hamilton, lees je verder over de avonturen van een stoere cowgirl. Een heerlijke, niet weg te leggen YA-fantasy. In Rebel in de woestijn van Alwyn Hamilton ontvluchtte cowgirl Amani met een mysterieuze vreemdeling het woestijndorp waarin ze woonde, op zoek naar vrijheid. Maar ze belandde in een strijd tegen een wrede sultan, die zijn eigen vader afslachtte en de woestijndorpen met harde hand regeert. Een onverwachte ontmoeting zet haar leven op z'n kop. Ze wordt ontvoerd en naar het paleis van de sultan gebracht. Het paleis is een wespennest van achterdocht, angst en intriges - eigenlijk de perfecte plek om te spioneren. Maar dat is niet zonder gevaren... 'Superspannend boek en een aanrader voor de fans van De Hongerspelen en De Selectie'. Girlz

Productinformatie

Auteur
Alwyn Hamilton
Uitgever
Luitingh Sijthoff
Taal
Nederlands
ISBN
9789024570270
Productsoort
Boek
Uitvoering
Paperback
Reeksnaam
Rebel in de woestijn
Categorie
BoekenNederlandse boekenKinderboekenLeesboekenLeesboeken
Leeftijd
13 en ouder
Verschijningsdatum
6/20/2017
Aantal pagina's
464
Formaat
227 x 150 x 36 mm
Lees meer...

Bestsellers

Bekijk alles We hebben de meest populaire boeken van dit moment voor jou op een rij gezet. Boeken uit de Top 100 worden gratis thuisbezorgd.

Laatst bekeken