• NextPrevious

Woestijnpiraten

Bekijk alles van

Dan Walker

Kies uitvoering
Aantal 1
11.99
Direct te downloaden

Samenvatting

Samenvatting
Woestijnpiraten van Dan Walker De Luchtpiraten zijn terug – en nu in de woestijn! Zoya zag ze het eerst: vurige, oranje lichten aan de nachtelijke hemel. Eerst dacht ze dat het misschien vuurwerk was, of sterren, misschien lantaarns. Maar het waren brandende raketten en ze kwamen recht op hen af. De Waterjuffer werd aangevallen… Het laatste wat Zoya zag, was een storm van oranje vuur. Nu ligt ze op de harde grond, omringd door smeulend puin, terwijl Lendon Kanes koude, maniakale lach nog nagalmt in haar oren. Net toen ze dacht dat ze aan hem was ontkomen, kwam hij terug om hen allemaal te vernietigen. Auteur Dan Walker heeft een spannende fantasiewereld gecreëerd vol vliegende schepen en luchtdieven, met snelle overrompelende acties en heerlijk stoere personages. Welkom aan boord! • Tweede deel in stoere serie met krachtig hoofdpersonage • Voor fans van Percy Jackson en De Grijze Jager Over Luchtpiraten: ‘Een tienerboek vol spanning, dat makkelijk weg leest.’ Chicklit.nl ‘Een actiefilm in boekvorm!’ Leesbevorderingindeklas.nl  

Productinformatie

Auteur
Dan Walker
Uitgever
Van Holkema & Warendorf
Taal
Nederlands
ISBN
9789000358991
Productsoort
eBook
Uitvoering
eBook
Categorie
BoekenNederlandse boekenKinderboekenLeesboekenLeesboeken
Leeftijd
10 tm 12
Verschijningsdatum
8/23/2018
Aantal pagina's
288
Formaat
0 x 0 x 0
Lees meer...

De nieuwste eBooks

Bekijk alles Ontdek de nieuwste eBooks van dit moment. Zo mis je niets.

Laatst bekeken