Perfect
8.99

Direct downloaden

De newadultroman Perfect van Liz Hartevelt draait om Clementine en Roan. Zij is net bijgekomen van een moeilijke ervaring toen ze zeventien was. En ook hij draagt een geheim met zich mee.

Perfect is de nieuwe newadultroman van Liz Hartevelt die draait om Clementine en Roan. Voor de liefhebbers van Anna Todd en Colleen Hoover. Clementine gaat haar studietijd liever lezend dan feestend door en voor romantiek heeft ze helemaal geen tijd. Haar hart is nog helende na een traumatische ervaring die plaatsvond toen ze zeventien was. Maar sinds ze op kamers is gegaan probeert ze die gebeurtenis achter zich te laten. Ze heeft besloten zichzelf niet meer zo open te stellen voor een jongen en verliefd te worden. Naast haar studie werkt Clementine in de bibliotheek, waardoor ze ook meteen de nieuwste romans van haar lievelingsauteurs kan lezen. Dan wordt Roan aangenomen in de bibliotheek. Met zijn tatoeages en bad boy-uitstraling oogt hij niet als een typische boekenwurm. Hij deinst niet terug voor confrontaties en wordt verrast door Clementines koele reacties wanneer hij haar uitdaagt en laat het daar niet bij zitten. Hij draagt echter een geheim met zich mee dat ooit moet uitkomen…

0 | 0

  • : Liz Hartevelt
  • : Loft Books
  • : 9789047205982
  • : Nederlands
  • : eBook
  • : 255
  • : november 2021
  • : 1
  • : 1 x 1 x 1 mm.
  • : ePub met digitaal watermerk - 2
  • : Begin 21e eeuw c 2000 tot c 2050; Fictie: algemeen en literair; Hedendaagse levensstijl fictie; Hedendaagse romantiek; Kinderen / tieners: fictie: romantiek, liefde en relaties; Met betrekking tot jongvolwassenheid; Romantische spanning; Verhalend thema: coming of age; Verhalend thema: liefde en relaties