Blacktop Wasteland
13.95

Op werkdagen voor 18:00 uur besteld, volgende dag in huis

A searing, stylish and compulsive crime novel perfect for fans of Don Winslow, Attica Locke and Bill Beverley.

0 | 0

  • : S. A. Cosby
  • : Headline Publishing Group
  • : 9781472273758
  • : Engels
  • : Paperback
  • : 304
  • : maart 2021
  • : 214
  • : 128 x 196 x 30 mm.
  • : Misdaad en criminologie; Misdaad en mysterie: hard-boiled crime, fiction noir; Thriller / spannende fictie