Kinderboek van de maand

Elke maand kiezen onze boekenkenners het Bruna Kinderboek van de Maand. Volgens onze deskundigen is dit het aller-aller-allerleukste nieuwe kinderboek.

Kinderboek van de maand

Bekijk alle eerder gekozen kinderboeken Voor de maand mei is 'De strijd om de meteoor' gekozen tot kinderboek van de maand.
Kinderboek van de maand mei Het spannende derde boek over de magische apotheek. Een spannende serie voor fans van Harry Potter en Nevermoor. Bekijk nu
De magische apotheek

Voorleesboek van de maand

De leukste voorleesboeken in één overzicht. Voor de maand mei is 'De wereld van Gonnie & vriendjes' gekozen tot voorleesboek van de maand.
Voorleesboek van de maand mei Het nieuwste aanwijsboek in de populaire peuterserie. Het boek heeft een aantrekkelijk 3D-omslag én doorkijkjes in het binnenwerk. Bekijk nu
Gonnie & vriendjes

Kinderboeken top 10

Bekijk kinderboeken top 10 Wij hebben de meest populaire kinderboeken op een rijtje gezet.

Laatst bekeken