Een andere waarheid

Bekijk alles van

Lucie Whitehouse

Kies uitvoering
Aantal
20.99
Overmorgen in huis

Samenvatting

Samenvatting
'Een andere waarheid' van Lucie Whitehouse is een thriller voor de fans van Nicci French, Camilla Läckberg en Clare Mackintosh''Mea culpa'. Hannah wil onder geen beding worden als haar moeder: een verbitterde, gescheiden vrouw. Maar als ze Mark ontmoet en een hartstochtelijke relatie met hem begint, zet ze alle bezwaren tegen een huwelijk opzij en trouwt met hem. Wanneer Mark op een dag niet thuiskomt van een zakenreis naar de VS, beginnen Hannahs angsten en twijfels te groeien. Waarom zeggen zijn collega's dat hij in Parijs was voor zijn werk? Waarom is er geen registratie van hem in het hotel waar hij zei te verblijven? En wie is de mysterieuze vrouw die hem al wekenlang blijkt te bellen? Hannah duikt dieper in het leven van haar man en ze wat ze ontdekt trekt alles in twijfel wat ze over hem dacht te weten. Is het dubbelleven dat hij leidt zijn manier om haar te beschermen, of is de waarheid nog duisterder dan ze kan vermoeden? Dubbelleven. Leugens.
Lees meer...

Productinformatie

Auteur
Lucie Whitehouse
Uitgever
VBK Media
Taal
Nederlands
ISBN
9789032513160
Productsoort
Boek
Uitvoering
Paperback
Categorie
BoekenNederlandse boekenThrillers & SpanningLiteraire thrillersLiteraire thrillers
Leeftijd
Volwassenen
Verschijningsdatum
5/3/2016
Aantal pagina's
352
Formaat
215 x 140 x 32 mm
Lees meer...

Bestsellers

Bekijk alles We hebben de meest populaire boeken van dit moment voor jou op een rij gezet. Boeken uit de Top 100 worden gratis thuisbezorgd.

Laatst bekeken