Grooster dan ik

Bekijk alles van

Suzanne Brink

Kies uitvoering
Aantal 1
9.99
Ebooks worden later geleverd dan gepland door een storing. Levering duurt enkele uren. We werken aan een oplossing. Onze excuses voor het ongemak.

Samenvatting

Samenvatting
Suzanne Brink schrijft in haar debuutroman Waterballon over een jonge vrouw die zich losmaakt van haar strenggelovige milieu. Sara gaat naar de kunstacademie in Kampen om de nieuwe Picasso te worden en verliest zichzelf in haar nieuwe vrijheid en in een obsessieve liefde. Tot er iets gebeurt wat haar in één klap terugbrengt in de realiteit. Waterballon is een gevoelige, sympathieke coming-of-ageroman over een kunstacademiestudente met een onstuitbare drang naar vrijheid. Voor liefhebbers van Renate Dorrestein en Franca Treur. Suzanne Brink publiceerde eerder in Passionate Magazine en Tzum.
Lees meer...

Productinformatie

Auteur
Suzanne Brink
Uitgever
Ambo/Anthos Uitgevers
Taal
Nederlands
ISBN
9789026333156
Productsoort
eBook
Uitvoering
eBook
Categorie
BoekenNederlandse boekenLiteratuur & RomansLiteratuurNederlandse literatuur
Leeftijd
Volwassenen
Verschijningsdatum
8/1/2016
Aantal pagina's
146
Formaat
0 x 0 x 0
Lees meer...

De nieuwste eBooks

Bekijk alles Ontdek de nieuwste eBooks van dit moment. Zo mis je niets.

Laatst bekeken