Het huis met geheimen
21.99

Nog niet verschenen, verwacht vanaf 8-2-2023

Als Dans broer in Het huis met geheimen van Lucy Diamond plotseling komt te overlijden, probeert hij de lege plek in diens gezin op te vullen. Voor lezers van Jenny Colgan en Jill Mansell.

Als Patrick Sheppard in Het huis met geheimen van internationale bestsellerauteur Lucy Diamond plotseling om het leven komt, laat hij zijn grote liefde Zoe en hun drie kinderen achter. Patricks broer, Dan, vervult in zijn afwezigheid de vaderrol. Maar dan komt hij erachter dat zijn perfecte broer een heleboel te verbergen had… Bewaart Dan zijn broers geheimen? En kan hij onder ogen komen wat er écht gebeurde op de nacht van Patricks dood?

Het huis met geheimen van Lucy Diamond is een ontroerende familieverhaal en laat zien dat er na rouw en verdriet ook weer mooie tijden kunnen aanbreken. Voor lezers van Jenny Colgan, Jill Mansell en Lindsey Kelk.

‘Een charmant familieverhaal!’ – Sunday Mirror

‘Door de fijne en meeslepende schrijfstijl is deze feelgood vrijwel niet aan de kant te leggen.’ – Hebban

0 | 0

  • : Lucy Diamond
  • : Xander Uitgevers
  • : 9789401618946
  • : Nederlands
  • : Paperback
  • : februari 2023
  • : 450
  • : 215 x 140 x 27 mm.
  • : Gezinsleven fictie; Hedendaagse levensstijl fictie; Hedendaagse romantiek; Moderne en hedendaagse fictie; Verhalend thema: dood, rouw, verlies; Verhalend thema: interior life; Verhalend thema: liefde en relaties