Lang leve de liefde
Lang leve de liefde
Lang leve de liefde
Lang leve de liefde
21.99

Op werkdagen voor 23.00 uur besteld, volgende dag in huis

Lang leve de liefde van Jill Mansell is een heerlijk romantisch verhaal vol humor, liefde, verlies en hoe niets voor altijd verborgen kan blijven. Perfect voor lezers van Erica James en Jojo Moyes.
(POD) Op de ochtend van haar vijfentwintigste verjaardag maakt Lily Harper de allerlaatste brief open van haar geliefde moeder, die stierf toen Lily acht was. Tot haar verrassing staat er meer in over haar moeders eerste en enige echte liefde. Die dag ontmoet Lily ook de acteur Eddie Tessler. Lily is stiekem wel gevleid dat Eddie haar zo geweldig vindt, en ze voelt de vlinders fladderen. Maar waarom vindt ze het dan zo belangrijk wat Dan, haar grappige, stoere, knappe jeugdvriend, die altijd voor haar klaarstaat, ervan vindt?

0 | 0

  • : Jill Mansell
  • : Luitingh Sijthoff
  • ISBN : 9789021027104
  • : Nederlands
  • : Paperback
  • : 336
  • : augustus 2020
  • : 401
  • : 210 x 135 x 27 mm.
  • : Hedendaagse romantiek; Humoristische fictie; Moderne en hedendaagse fictie